Prosimy, aby klienci, którzy posiadali konto w starej wersji sklepu, zresetowali hasło do konta lub zarejestrowali się ponownie.
Aktualnie trwają prace nad uruchomieniem panelu B2B dla Hurtowników. Klientów hurtowych zapraszamy na ten moment do składania zapytań drogą mailową

FORMY PŁATNOŚCI

Sklep internetowy www.mc-nova.eu udostępnia następujące sposoby płatności za zamówienie w zależności od kraju, do którego ma zostać dostarczony zamówiony towar.

I. DOSTAWA NA TERENIE POLSKI

Płatność przelewem tradycyjnym  ( płatność z góry ) bez pobierania prowizji!

Płatność wykonana przed dostawą standardowym przelewem bankowym.

Wysyłka towarów następuje po zaksięgowaniu wpłaty na koncie bankowym.

Płatność przelewem tradycyjnym z odroczonym terminem bez pobierania prowizji!

Płatność dostępna tylko dla zarejestrowanych klientów z potwierdzonym specjalnym formularzem rejestracyjnym z posiadana historią zakupów w Firmie MC-NOVA Sp. z o. o.

Płatność wykonana po dostawie standardowym przelewem bankowym.

Wysyłka towarów następuje przed zaksięgowaniu wpłaty na koncie bankowym.

Płatność elektroniczna przed odbiorem zamówionego towaru (płatność z góry).

Płatność za pośrednictwem serwisu płatności internetowych eCard. Serwis eCard umożliwia realizację płatności za pomocą karty kredytowej lub szybkiego przelewu internetowego z platformy własnego banku. Decydując się na tę opcję płatności, automatycznie zostaniesz przekierowany do własnego banku za pośrednictwem systemu eCard.

Realizując płatność za pomocą przelewu internetowego, po wybraniu swojego banku, należy zalogować się za pomocą danych dostępowych do bankowości internetowej oraz potwierdzić płatność.

Możesz zrealizować płatność przy użyciu karty kredytowej w systemie VISA

visa

jak i MASTER CARD 

master

W celu dokonania płatności przy użyciu karty kredytowej należy podać wymagane informacje o karcie oraz posiadaczu karty oraz autoryzować transakcję kodem CVV lub CVC.

Zapłaty z góry możesz dokonać za towar dostarczany za pośrednictwem firmy kurierskiej albo w przypadku wybrania podczas składania zamówienia opcji Click&Collect – płatność online i odbiór w salonie.

Płatność przy odbiorze - pobranie. Dopłata do kosztów wysyłki 2,46 zł brutto

Wybierając formę płatności przy odbiorze, za zamówione towary zapłacisz gotówką kurierowi przy odbiorze przesyłki lub kartą płatniczą w przypadku dostawy kurierem DPD.

Odbiór osobisty.

W przypadku wybrania opcji Odbiór osobisty, zakupiony towar będzie oczekiwał na Ciebie w siedzibie naszej Firmy.

Płatności za zamówiony towar dokonasz wówczas gotówką w naszej kasie.

II. DOSTAWA NA TERENIE UNII EUROPEJSKIEJ (Z WYŁĄCZENIEM MALTY I CYPRU) 

Jeżeli jesteś Firmą posiadającą numer VAT EU do otrzymanego twojego zamówienia wystawimy

fakturę proforma VAT EU za którą możesz zapłacić przelewem bankowym na nasze konto w walucie EUR

W przypadku, gdy towar zamówiony za pośrednictwem Sklepu internetowego ma być dostarczony na wskazany przez Ciebie adres poza granicami Polski, do jednego z wybranych krajów Unii Europejskiej (z wyłączeniem Malty i Cypru) możesz za niego zapłacić korzystając z następujących metod płatności:

1. Płatność elektroniczna przed odbiorem zamówionego towaru (płatność z góry).

Płatność za pośrednictwem serwisu płatności internetowych eCard  umożliwia realizację płatności za pomocą karty kredytowej lub szybkiego przelewu internetowego. Decydując się na tę opcję płatności, automatycznie zostaniesz przekierowany do systemu eCard.

Realizując płatność za pomocą przelewu internetowego, po wybraniu swojego banku, należy zalogować się za pomocą danych dostępowych do bankowości internetowej oraz potwierdzić płatność. Możesz zrealizować płatność przy użyciu karty kredytowej w systemie VISA 

visa

jak i MASTER CARD 

master

   W celu dokonania płatności przy użyciu karty kredytowej należy podać wymagane informacje o karcie oraz posiadaczu karty oraz autoryzować transakcję kodem CVV lub CVC.

Płatność za pośrednictwem systemu PayPal. Po wybraniu tej opcji zostajesz przekierowany do systemu PayPal.

Warunkiem jest posiadanie zarejestrowanego wcześniej konta w systemie PayPal.

W przypadku wybrania płatności elektronicznej skompletowanie oraz nadanie zamówienia następują po otrzymaniu przez nas potwierdzenia poprawnego wykonania płatności.