Prosimy, aby klienci, którzy posiadali konto w starej wersji sklepu, zresetowali hasło do konta lub zarejestrowali się ponownie.
Aktualnie trwają prace nad uruchomieniem panelu B2B dla Hurtowników. Klientów hurtowych zapraszamy na ten moment do składania zapytań drogą mailową

Urządzenia wielkoformatowe

Filters

Producent

Przeznaczenie

Format

Urządzenie wielofunkcyjne

Jest 12 produktów.

Pokazano 1-12 z 12 pozycji

Urządzenia wielkoformatowe

Rozejrzyj się wokół. Praktycznie na każdym kroku towarzyszy Ci druk wielkoformatowy. Zastanawiasz się jak to możliwe? Plakaty, mapy, banery, tablice informacyjne w urzędzie, szkole czy też w centrach handlowych. Przekłuwają uwagę prawda? A jeśli mógłbyś sam tworzyć takie? Jeżeli tak to trafiłeś znakomicie!  Nie wiesz, od czego zacząć? Gdzie kupić takie urządzenie? Jakie wybrać? Jakie poniesiesz koszty? Skontaktuj się z nami. Doradzimy i zaoferujemy potrzebne Ci materiały, urządzenia wielkoformatowe i niezbędną wiedzę do tego, abyś rozpoczął swoją przygodę z wielkoformatowym drukiem!

Skanery, trymery, drukarki wielkoformatowe

Wielkoformatowe urządzenia gwarantują szybkość drukowania, wydajność, dokładność i realizację nawet najbardziej wymagających zleceń. Sprzęt tego typu przeznaczony jest do różnorodnych zadań związanych z drukiem w ponad przeciętnych wielkościach. Dostępne w naszym sklepie urządzenia wielkoformatowe zapewniają drukowanie, kopiowanie, skanowanie na szeroką skalę. W tej kategorii znajdują się wszystkie urządzenia wielofunkcyjne niezbędne w biurach, urzędach, szkołach i prywatnych firmach. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, która obejmuje urządzenia takie jak: plotery, skanery, trymery oraz laminatory wielkoformatowe firm: Canon, HP, Konica Minolta i wielu innych. Zobacz także Plotery drukujące

Drukowanie wielkoformatowe

Jako firma specjalizująca się w tej szerokiej gamie urządzeń, oferujemy zarówno rozwiązania do druku wielkoformatowego, jak i urządzenia komplementarne do dalszej obróbki wydruków. W naszej ofercie znajdują się plotery atramentowe i laserowe, skanery wielkoformatowe, składarki dokumentów, trymery elektryczne i ręczne. Oferujemy urządzenia światowych marek, które cieszą się dużą popularnością zarówno w środowisku produkcyjnym, jak i biurowym. Jeżeli szukasz rozwiązania dla siebie, a ilość możliwości utrudnia Ci wybór, skontaktuj się z nami. Dzięki doświadczeniu i wiedzy pomożemy Ci w wyborze urządzenia najlepiej dopasowanego do Twoich potrzeb i możliwości.