Prosimy, aby klienci, którzy posiadali konto w starej wersji sklepu, zresetowali hasło do konta lub zarejestrowali się ponownie.
Aktualnie trwają prace nad uruchomieniem panelu B2B dla Hurtowników. Klientów hurtowych zapraszamy na ten moment do składania zapytań drogą mailową

Kasety konserwacyjne do CANON

Filters

Producent

Przeznaczenie

W tej grupie nie jest dostępny żaden wybór

Format

W tej grupie nie jest dostępny żaden wybór

Urządzenie wielofunkcyjne

W tej grupie nie jest dostępny żaden wybór

Jest 8 produktów.

Pokazano 1-8 z 8 pozycji

Kaseta konserwacyjna Canon

Zarówno drukarki atramentowe jak i drukarki laserowe posiadają elementy, które zużywają się w czasie drukowania i z upływem czasu podlegają wymianie. Do takich elementów należą pojemniki na zużyty toner i zbiorniki na zużyty tusz. Na naszej stronie znajdziesz tego typu materiały eksploatacyjne przeznaczone do drukarek marki Canon. Odpowiednio dopasowany element eksploatacyjny wysokiej jakości to gwarancja satysfakcjonującej i bezawaryjnej pracy każdego urządzenia drukującego.

Pojemnik na zużyty toner

Korzystając z drukarki laserowej do druku potrzebujesz tonera. Jest on wykorzystywany w procesie drukowania, ponieważ urządzenie zawsze zużywa większą ilość tonera niż jest to potrzebne urządzenia te wyposażone są w specjalne pojemniki na zużyty toner. W mniejszych drukarkach jest on często zintegrowany z główną kieszenią tonera, jednak w większych urządzeniach mamy do czynienia z osobnymi pojemnikami. Po zapełnieniu ich zużytym tonerem należy je wymienić zastępując nowymi, pustymi elementami. Ze względu na obecność proszku barwiącego w plastikowych kasetkach, ich recykling należy wykonywać w sposób zgodny z prawem. Trzeba mieć świadomość, że pozostawianie tych przedmiotów w zwykłych workach na śmieci jest bardzo szkodliwe dla środowiska.

Pojemnik na zużyty toner, jak opróżnić?

O konieczności wymiany pojemnika na zużyty tusz czy toner informuje nas samo urządzenie. Tego typu przedmioty nie są bardzo skomplikowane i ich wymiana jest prosta. Należy jednak zwrócić uwagę, aby nie próbować samemu opróżniać pojemnika na zużyty toner. Zamknięty w nim proszek jest wyjątkowo lekki i może być szkodliwy dla zdrowia i środowiska. Dlatego tak ważne jest prawidłowe zutylizowanie wymienionego pojemnika i wymienienie go na pusty, nowy model. Oferujemy w naszym sklepie internetowym pojemniki na zużyty toner do drukarek Canon oraz kasety na zużyty tusz do Oce, HP oraz drukarek Epson. Oferujemy również materiały eksploatacyjne do urządzeń takich marek jak Brother czy Konica Minolta.