Prosimy, aby klienci, którzy posiadali konto w starej wersji sklepu, zresetowali hasło do konta lub zarejestrowali się ponownie.
Aktualnie trwają prace nad uruchomieniem panelu B2B dla Hurtowników. Klientów hurtowych zapraszamy na ten moment do składania zapytań drogą mailową

Części zamienne do CANON

Filters

Producent

Przeznaczenie

W tej grupie nie jest dostępny żaden wybór

Format

W tej grupie nie jest dostępny żaden wybór

Urządzenie wielofunkcyjne

W tej grupie nie jest dostępny żaden wybór

Jest 8 produktów.

Pokazano 1-8 z 8 pozycji

Części zamienne Canon

Firma Canon chociaż głównie znana jest z produktów rejestrujących obraz, takich jak aparaty fotograficzne i kamery. Oferuje również rozwiązania w zakresie druku zarówno dla klientów indywidualnych jak i klientów biznesowych. Produkty tej marki to modele do domowego użytku, jak i modele przemysłowe. Bogata oferta sprawia, że jest to obecnie jedna z wiodących firm na rynkach światowych. W naszym sklepie znajdą Państwo zarówno materiały eksploatacyjne, jak i części zamienne dedykowane do tej marki. Dostępne na naszej stronie produkty pozwolą na płynne zarządzanie takimi elementami jak tusze i tonery oraz szybki dostęp do niezbędnych produktów przypisanych opisywanej marce. Zobacz także Części zamienne do drukarek OCE

Drukarki wielkoformatowe Canon

Oferta Canon dla biznesu łączy rozwiązania do druku z obsługą elektronicznych oraz papierowych dokumentów.  W zakresie druku profesjonalnego Canon oferuje systemy druku na papier cięty  oraz ciągły, dając możliwość wyboru najdogodniejszej formy. W swojej ofercie posiada również linię ploterów graficznych i serię ploterów inżynieryjnych. Firmy zainteresowane drukiem wielkoformatowym w ofercie firmy Canon znajdą również drukarki do grafiki reklamowej oraz drukarki do zastosowań specjalnych i przemysłowych. Wszystkie te urządzenia są najczęściej mocno eksploatowane co w dłuższym czasie prowadzi do awarii i przestojów. W przypadku komercyjnego wykorzystywania tego typu urządzeń kluczowa wydaje się dostępność części zamiennych, decydująca o czasie i kosztach naprawy. Dlatego w swojej ofercie posiadamy części do ploterów serii imagePROGRAF iPF, TX, PRO, kopiarek imageRUNNER, ploterów monochromatycznych i tych z technologią Toner Pearls (PlotWave i ColorWave) oraz skanerów M40.

Canon, urządzenia wielofunkcyjne

Urządzenie wielofunkcyjne Canon to połączenie opcji skanowania, kopiowania i drukowania w jednym narzędziu. Niezależnie czy są to urządzenia z prostym do uzupełnienia tuszem atramentowym czy wykorzystujące laserową technikę drukowania, zapewniają maksymalną wydajność bez utraty jakości druku. Dopasowanie ich możliwości do potrzeb konkretnego użytkownika gwarantuje spełnienie posiadanych oczekiwań. Również tego typu urządzenia w czasie eksploatacji wymagają napraw i wymiany zużytych części.  Pełną ofertę elementów wymiennych do urządzeń marki Canon znajdziecie w naszym sklepie. Na stronie naszego sklepu dostępne są również części zamienne do urządzeń takich marek jak Konica Minolta, HP, Epson i Ricoh oraz tonery i tusze do OCE , Brother, Canon i innych marek.