Prosimy, aby klienci, którzy posiadali konto w starej wersji sklepu, zresetowali hasło do konta lub zarejestrowali się ponownie.
Aktualnie trwają prace nad uruchomieniem panelu B2B dla Hurtowników. Klientów hurtowych zapraszamy na ten moment do składania zapytań drogą mailową

Tonery do OCE

Filtruj

Brand

Seria

Model

Waga

Jest 29 produktów.

Pokazano 1-18 z 29 pozycji

Tonery do drukarek Oce

Potrzebujesz niezawodnych produktów renomowanych firm? Marka Oce jest na rynku od wielu lat i zdobyła już zaufanie klientów. Po zmianie nazwy, nadal dostarcza na rynek urządzenia drukujące i kopiujące, oraz rozwiązania dotyczące dokumentacji biurowej wysokiej jakości. Do prawidłowego działania potrzebują one materiałów eksploatacyjnych zapewniających bezawaryjną pracę i wysoki poziom wydruków. Na naszej stronie oferujemy Tonery marki OCE będące jeszcze pod jej nazwą, oraz tonery do serii PlotWave i ColorWave występujące już pod marką Canon. Zobacz także Tonery do drukarek BROTHER

Oryginalne Tonery Oce

W naszej ofercie dostępne są oryginalne Tonery z serii B5 przeznaczone do ploterów monochromatycznych o oznaczeniach TDS400, TDS450 i TDS600. Oferujemy również specjalistyczne tonery przeznaczone do urządzeń z serii ColorWave, wykorzystujących technologię Toner Pearls. Podstawa tej technologii jest toner w formie wielu kuleczek; jest to połączenie tuszu i tonera zapakowane w małą kolorową kulkę. Dzięki tej technologii wydruk wielkoformatowy jest natychmiast suchy i ma właściwości wodoodporne, zarówno na nośnikach powlekanych jak i niepowlekanych. W procesie drukowania kulka zmienia się w żel, który jest natryskiwany na nośnik, technologia druku pozwala uzyskać wydruki bardzo wysokiej jakości o niezwykłej głębi koloru i ostrości. Ta jakość sprawia, że ​​technologia jest szczególnie popularna w aplikacjach CAD, GIS i graficznych.

Toner Oce zamienniki

Na naszych stronach oferujemy również tonery będące zastępnikami, oryginalnych modeli. Pozwalają one na zmniejszenie i ograniczenie kosztów związanych z zakupem materiałów eksploatacyjnych. Dzięki tego typu rozwiązaniom można znacznie obniżyć koszty druku i kopiowania nie obniżając jednocześnie jakości wykonywanych wydruków. Jeśli na naszej stronie, nie możesz znaleźć odpowiedniego produktu, pasującego do Twojego urządzenia prosimy o kontakt – nasi pracownicy doradzą i pomogą dobrać odpowiedni toner do posiadanej przez Ciebie drukarki. Na naszej stronie znajdziesz, również tonery do Brother, HP, Canon. Zapraszamy do zapoznania się z całą naszą ofertą.