Filtruj

Brand

Seria

Model

Waga

Jest 29 produktów.

Pokazano 1-18 z 29 pozycji

Tonery do drukarek Oce

Potrzebujesz niezawodnych produktów renomowanych firm? Marka Oce jest na rynku od wielu lat i zdobyła już zaufanie klientów. Po zmianie nazwy, nadal dostarcza na rynek urządzenia drukujące i kopiujące, oraz rozwiązania dotyczące dokumentacji biurowej wysokiej jakości. Do prawidłowego działania potrzebują one materiałów eksploatacyjnych zapewniających bezawaryjną pracę i wysoki poziom wydruków. Na naszej stronie oferujemy Tonery marki OCE będące jeszcze pod jej nazwą, oraz tonery do serii PlotWave i ColorWave występujące już pod marką Canon. Zobacz także Tonery do drukarek BROTHER

Oryginalne Tonery Oce

W naszej ofercie dostępne są oryginalne Tonery z serii B5 przeznaczone do ploterów monochromatycznych o oznaczeniach TDS400, TDS450 i TDS600. Oferujemy również specjalistyczne tonery przeznaczone do urządzeń z serii ColorWave, wykorzystujących technologię Toner Pearls. Podstawa tej technologii jest toner w formie wielu kuleczek; jest to połączenie tuszu i tonera zapakowane w małą kolorową kulkę. Dzięki tej technologii wydruk wielkoformatowy jest natychmiast suchy i ma właściwości wodoodporne, zarówno na nośnikach powlekanych jak i niepowlekanych. W procesie drukowania kulka zmienia się w żel, który jest natryskiwany na nośnik, technologia druku pozwala uzyskać wydruki bardzo wysokiej jakości o niezwykłej głębi koloru i ostrości. Ta jakość sprawia, że ​​technologia jest szczególnie popularna w aplikacjach CAD, GIS i graficznych.

Toner Oce zamienniki

Na naszych stronach oferujemy również tonery będące zastępnikami, oryginalnych modeli. Pozwalają one na zmniejszenie i ograniczenie kosztów związanych z zakupem materiałów eksploatacyjnych. Dzięki tego typu rozwiązaniom można znacznie obniżyć koszty druku i kopiowania nie obniżając jednocześnie jakości wykonywanych wydruków. Jeśli na naszej stronie, nie możesz znaleźć odpowiedniego produktu, pasującego do Twojego urządzenia prosimy o kontakt – nasi pracownicy doradzą i pomogą dobrać odpowiedni toner do posiadanej przez Ciebie drukarki. Na naszej stronie znajdziesz, również tonery do Brother, HP, Canon. Zapraszamy do zapoznania się z całą naszą ofertą.