Prosimy, aby klienci, którzy posiadali konto w starej wersji sklepu, zresetowali hasło do konta lub zarejestrowali się ponownie.
Aktualnie trwają prace nad uruchomieniem panelu B2B dla Hurtowników. Klientów hurtowych zapraszamy na ten moment do składania zapytań drogą mailową

Głowice do drukarek OCE

Filters

Producent

Przeznaczenie

W tej grupie nie jest dostępny żaden wybór

Format

W tej grupie nie jest dostępny żaden wybór

Urządzenie wielofunkcyjne

W tej grupie nie jest dostępny żaden wybór

Jest 5 produktów.

Pokazano 1-5 z 5 pozycji

Głowice OCE do drukarek

Marka Océ obecnie została już w całości przejęta przez firmę Canon. Firma ta jest światowym liderem w dziedzinie obrazowania cyfrowego i druku przemysłowego. Oferuje swoim klientom biznesowym rozwiązania związane z profesjonalnym drukiem biurowym i wielkoformatowym. Dlatego umieściliśmy w naszej ofercie tusze, tonery, głowice, materiały eksploatacyjne i części zamienne dedykowane do produktów tej firmy. 

Głowica drukująca OCE w drukarkach atramentowych

W drukarkach atramentowych głowica drukująca jest odpowiedzialna za cały proces drukowania. Za pomocą mikroskopijnych dysz, głowica nanosi miniaturowe krople atramentu na papier uzyskując w ten sposób wydruk wysokiej jakości. Gdy głowica jest odpowiednio użytkowana i konserwowana gwarantuje wysoką jakość druku. Mechaniczne zużycie spowodowane eksploatacją lub zaschnięty tusz wpływa negatywnie na jakość wydruku. Pogorszenie się go, częstsze pojawianie się błędów czy błędna kolorystyka drukowanego elementu często świadczy o konieczności wymiany głowicy.

OCE Colorwave 300

Stosowanie oryginalnych części w większym stopniu gwarantuje niezawodną i bezawaryjną pracę urządzeń drukujących. W naszym sklepie znajdziesz  materiały marki Oce należącej do firmy Canon takie jak: głowice, tonery, tusze i wiele innych produktów najlepszych cenach. Nasz sklep w ofercie posiada, również głowice drukujące Epson, HP oraz Canon.