Prosimy, aby klienci, którzy posiadali konto w starej wersji sklepu, zresetowali hasło do konta lub zarejestrowali się ponownie.
Aktualnie trwają prace nad uruchomieniem panelu B2B dla Hurtowników. Klientów hurtowych zapraszamy na ten moment do składania zapytań drogą mailową

Części zamienne do OCE

Filters

Producent

Przeznaczenie

W tej grupie nie jest dostępny żaden wybór

Format

W tej grupie nie jest dostępny żaden wybór

Urządzenie wielofunkcyjne

W tej grupie nie jest dostępny żaden wybór

Jest 4 produktów.

Pokazano 1-4 z 4 pozycji

Części zamienne OCE

Założona w 1877 roku firma Océ jest światowym liderem w dziedzinie obrazowania cyfrowego i druku przemysłowego. Océ od lat dostarcza swoim klientom profesjonalne rozwiązania dla firm z obszaru druku komercyjnego. Szeroka oferta produktów obejmuje drukarki typu roll-to-roll i modele arkuszowe, jak również wielkoformatowe plotery. To firma o ugruntowanej pozycji na rynku kierująca swoją ofertę do firm i przedsiębiorstw oferujących usługi poligraficzne. Dlatego w naszej ofercie znalazły się tusze, tonery, głowice, materiały eksploatacyjne i części zamienne dedykowane do produktów tej firmy. Zobacz także Części zamienne do drukarek EPSON

OCE Canon Company

Po włączeniu do Canon Group od 2010 r., marka Océ oferowała swoje produkty i rozwiązania dla branży poligraficznej pod dotychczasową nazwą. 1 stycznia 2020 roku zmieniła nazwę handlową z Océ na Canon Production Printing, Canon chciał zintegrować wszystkie rozwiązania pod jedną wspólną marką, tworząc kompleksową ofertę produktów i usług dotyczących druku wielkoformatowego.

Obecnie oferta firmy to urządzenia drukujące:

  • do drukowania materiałów marketingowych, książek i gazet. 
  • do drukowania dokumentów technicznych dla architektów, biur inżynieryjnych, firm budowlanych, firm telekomunikacyjnych i jednostek użyteczności publicznej.
  • przeznaczone do różnych nośników, takich jak papier, winyl, tekstylia, szkło.

 

Plotery i drukarki OCE

Plotery i drukarki wielkoformatowe marki OCE przeznaczone są dla użytkowników drukujących duże nakłady, ich konstrukcja oraz technologia druku sprawia, że parametry tych urządzeń zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów. Jednak nawet najbardziej niezawodny sprzęt, przy intensywnej eksploatacji może ulec awarii. Wszyscy wiemy jakie komplikacje dla firmy wywołują przestoje i konieczność naprawy posiadanego sprzętu. Dlatego na naszej stronie oferujemy części zamienne przeznaczone do tej marki oraz oferujemy szybką ich dostawę. W naszym sklepie znajdziecie również elementy dedykowane do Epson, Rowe, Contex i innych marek. Skontaktuj się z nami jeżeli nie możesz znaleźć potrzebnego Ci produktu.