Prosimy, aby klienci, którzy posiadali konto w starej wersji sklepu, zresetowali hasło do konta lub zarejestrowali się ponownie.
Aktualnie trwają prace nad uruchomieniem panelu B2B dla Hurtowników. Klientów hurtowych zapraszamy na ten moment do składania zapytań drogą mailową

Kasety konserwacyjne do OCE

Filters

Producent

Przeznaczenie

W tej grupie nie jest dostępny żaden wybór

Format

W tej grupie nie jest dostępny żaden wybór

Urządzenie wielofunkcyjne

W tej grupie nie jest dostępny żaden wybór

Jest 1 produkt.

Pokazano 1-1 z 1 pozycji

Pojemnik na zużyte tonery OCE

Zużyty toner w drukarce laserowej trafia do specjalnego pojemnika, jest on zintegrowany z kasetą z tonerem lub jest to osobny pojemnik, który po napełnieniu można wymienić. Pojemnik na zużyty toner zazwyczaj należy wymieniać rzadziej niż pojemnik z tonerem. Nie musisz pilnować tego sam, urządzenie zazwyczaj wyświetla komunikat o potrzebie wymiany napełnionego pojemnika. Jest to prosta czynność, którą można przeprowadzić samemu. Ważne jest, aby po wymianie, pełny pojemnik zutylizować w odpowiedni sposób. Zawarty w nim toner jest szkodliwy dla środowiska i ludzi dlatego nie wolno go wyrzucać do zwykłego kosza na śmieci.

Kaseta konserwacyjna

Wymienna część nazywana kasetą konserwacyjną stanowi kluczowy element, każdej drukarki atramentowej. Pochłania tusz używany podczas cykli czyszczenia głowic drukujących, a także wchłania nadmiar atramentu podczas pracy drukarki. Kiedy kaseta konserwacyjna napełni się i wymaga wymiany, na ekranie drukarki zostanie wyświetlony komunikat, że kaseta jest pełna. Aby dbać o wysoką jakość druku i płynne działanie wykorzystywanych drukarek należy wymieniać kasetę konserwacyjną, gdy jest w pełni zapełniona. Po zapełnieniu kasety należy wymienić ją na nową, pustą, pasującą do danego modelu urządzenia. W swojej ofercie posiadamy materiały eksploatacyjne, tusze, tonery i kasety na zużyty tusz do Epson, Canon, Brother, Ricoh oraz HP.

Co zrobić ze zużytymi tonerami?

Pierwszym sposobem, który z pewnością jest najłatwiejszy i nie przysporzy nam kłopotu, jest oddanie zużytego materiału eksploatacyjnego do specjalistycznego punktu recyklingowego. Możesz znaleźć je, również w galeriach handlowych są to specjalnie przystosowane pojemniki do wyrzucania materiałów eksploatacyjnych, w których również możemy pozostawić zużyte tonery czy tusze.