Prosimy, aby klienci, którzy posiadali konto w starej wersji sklepu, zresetowali hasło do konta lub zarejestrowali się ponownie.
Aktualnie trwają prace nad uruchomieniem panelu B2B dla Hurtowników. Klientów hurtowych zapraszamy na ten moment do składania zapytań drogą mailową

Kasety na zużyty tusz/toner

Filters

Producent

Przeznaczenie

W tej grupie nie jest dostępny żaden wybór

Format

W tej grupie nie jest dostępny żaden wybór

Urządzenie wielofunkcyjne

W tej grupie nie jest dostępny żaden wybór

Jest 9 produktów.

Pokazano 1-9 z 9 pozycji

Pojemnik na zużyty tusz

Tak jak w procesie drukowania wykorzystuje się zazwyczaj większą ilość tonera niż jest to konieczne, tak w procesie czyszczenia głowic drukarka zużywa dodatkową ilość tuszu. Materiał ten w większości urządzeń trafia do specjalnych pojemników na zużyty tusz lub toner.  O konieczności wymiany pojemnika na zużyty tusz, dzięki chipowi zliczającemu informuje nas samo urzadzenie drukujące.  Zastosowanie się do poleceń sprzętu zapewnia nie tylko uzyskanie zawsze wysokiej jakości wydruków, ale także zwiększa szansę na bezawaryjne użytkowanie drukarki przez długi czas.

Zużyty toner

Zarówno tonery jak i tusze wykorzystywane do druku nieodpowiednio utylizowane mogą być szkodliwe dla ludzi i środowiska naturalnego. W trosce o siebie i kondycję naszej planety powinniśmy zadbać o to, aby drukarkowe odpady były właściwie traktowane. Jest kilka sposobów na prawidłowe pozbycie się zużytych tuszy i tonerów. Można oddać je do Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów, komunalne punkty tego typu są w każdej gminie. Można również wyrzucić je do specjalnych pojemników przeznaczonych na tego typu odpady. Niektóre z pojemników na zużyty tusz podlegają regeneracji, dzięki czemu oszczędzamy zarówno pieniądze jak i tworzywo sztuczne wykorzystane do produkcji pojemnika.

Pojemniki na zużyty toner

Większość nowoczesnych drukarek laserowych dostępnych na rynku ma wbudowane specjalne pojemniki na zużyty toner. Kaseta z tonerem zawsze w procesie drukowania pobiera więcej tonera, niż jest to wymagane do wydrukowania konkretnej grafiki lub tekstu. Nadmiar jest gromadzony w specjalnym pojemniku. Wymiana tego pojemnika nie pokrywa się z wymianą tonera i zazwyczaj konieczna jest w większych odstępach czasowych. O konieczności wymiany pojemnika na zużyty toner poinformuje Cię zawsze samo urządzenie. Należy wtedy zakupić nowy pojemnik, wymienić go i zutylizować w prawidłowy sposób.

Kasety konserwacyjne

W naszej ofercie znajdują się profesjonalne akcesoria do drukarek. Tonery, tusze, części zamienne, bębny i developery, papiery w arkuszach, głowice, materiały eksploatacyjne i mnóstwo innych produktów w atrakcyjnej cenie spośród których każdy znajdzie to, czego naprawdę potrzebuje. Oferujemy kasety na zużyty tusz Canon, OCE, HP i Brother.