Prosimy, aby klienci, którzy posiadali konto w starej wersji sklepu, zresetowali hasło do konta lub zarejestrowali się ponownie.
Aktualnie trwają prace nad uruchomieniem panelu B2B dla Hurtowników. Klientów hurtowych zapraszamy na ten moment do składania zapytań drogą mailową

Tusze

Filtry

Do urządzeń

Seria

Model

Pojemność

Jest 186 produktów.

Pokazano 1-18 z 186 pozycji

Tusze do drukarek

Korzystanie z drukarki atramentowej w domu lub pracy wymaga stosowania odpowiednio dobranych materiałów eksploatacyjnych. Najważniejsze w tym przypadku są tusze. Możemy je podzielić na dwie grupy. Tusz czarny wykorzystywany do druku monochromatycznego i tusze kolorowe, używane do druku grafik, zdjęć i kolorowych dokumentów. Cena ich zakupu to jeden z głównych kosztów eksploatacyjnych związanych z używaniem drukarek, zarówno biurowych jak i wielkoformatowych. Ich jakość wpływa na bezawaryjną pracę, poziom wydruku i wydajność urządzenia z którego korzystamy. Dlatego tak ważne jest odpowiedni dobór tuszu do posiadanej drukarki i rodzaju najczęściej realizowanych wydruków.

Jaki tusz do drukarki wybrać?

Jak wybrać odpowiedni tusz do drukarki? Przede wszystkim należy pamiętać, że niezależnie od rodzaju tuszy ich jakość jest najważniejsza i ma największy wpływ na klarowność, dokładność i nasycone kolory każdego wydruku. Najczęściej chcąc uzupełnić tusz w naszej drukarce, możemy wybrać pomiędzy, zalecanymi przez producenta oryginalnymi tuszami, a dostępnymi na rynku ich zamiennikami. Ten pierwszy rodzaj, produktów gwarantuje zachowanie wszystkich parametrów druku deklarowanych przez producenta. Zamienniki tuszy najczęściej są rozwiązaniem bardziej ekonomicznym i przy wybieraniu produktów najwyższej jakości, niczym nie odbiegają od oryginalnych produktów. Z tego powodu duża część naszych klientów wybiera tańsze zamienniki do swojej drukarki.

Oryginalne tusze do drukarek wielkoformatowych

W naszym asortymencie znajdziecie oryginalne tusze do wielkoformatowych drukarek atramentowych, oraz ich wysokiej jakości zamienniki. Czołowe modele, które sprzedajemy na naszej stronie to tusze do ploterów CANON serii imagePROGRAF iPF, TM, TX, PRO wraz z ich zamiennikami, tusze oryginalne do ploterów HP serii DesignJet. Dostępne w stałej ofercie są również tusze do drukarek domowych takich firm jak Canon, HP czy EPSON. Wybierając spośród wysokiej jakości produktów, które oferujemy, zapewniasz sobie drukowanie na najwyższym poziomie. Jesteśmy pewni, że oferowane przez nas produkty w pełni sprostają Twoim oczekiwaniom.

Różnica pomiędzy tuszem a tonerem?

Często zdarza się używanie zamiennie terminów tusz i toner, jest to błędne, ponieważ to dwa odrębne produkty. Jedne i drugie, to materiały eksploatacyjne do drukarek, ale przeznaczone są do różnych ich typów ponieważ opierają się na różnej technologii druku. Dlatego należy je traktować jako odrębne kategorie produktowe. Drukarki atramentowe wymagają tuszy do prawidłowego działania, podczas gdy drukarki laserowe aby drukować wymagają tonera. Różnica między tymi produktami, polega również na tym, że tusz jest wytwarzany na bazie wody, a toner ma postać sproszkowanych pigmentów. O tej różnicy należy pamiętać podczas wymiany materiałów eksploatacyjnych, ważne jest także upewnienie się, że wersja tuszów lub tonerów jest zgodna z modelem drukarki. Zobacz również Tusze do drukarek CANON

Gdzie kupić tusz do drukarki?

Niezwykle istotne jest aby wybierać pewnego i sprawdzonego dostawcę materiałów eksploatacyjnych do urządzeń drukujących. W szczególności dotyczy to tuszy, ponieważ to one, w głównej mierze odpowiadają za końcową jakość wydruku i prawidłową pracę urządzenia. W naszej ofercie znajdziecie tusze, tonery, głowice, wkłady, części zamienne oraz inne produkty do Canon, OCE, HP i innych renomowanych firm. Jesteśmy firmą specjalizującą się również w sprzedaży produktów do druku wielkoformatowego takich jak plotery, skanery, składarki, trymery, materiały eksploatacyjne i mnóstwo artykułów niezbędnych do prawidłowej pracy drukarek. Jeśli masz jakieś pytania dotyczące dostępności towaru lub potrzebujesz, pomocy w wyborze artykułów prosimy o kontakt. Warto postawić na nasze produkty! Zapraszamy!