Prosimy, aby klienci, którzy posiadali konto w starej wersji sklepu, zresetowali hasło do konta lub zarejestrowali się ponownie.
Aktualnie trwają prace nad uruchomieniem panelu B2B dla Hurtowników. Klientów hurtowych zapraszamy na ten moment do składania zapytań drogą mailową

Części zamienne

Filters

Producent

Przeznaczenie

W tej grupie nie jest dostępny żaden wybór

Format

W tej grupie nie jest dostępny żaden wybór

Urządzenie wielofunkcyjne

W tej grupie nie jest dostępny żaden wybór

Jest 12 produktów.

Pokazano 1-12 z 12 pozycji

Części zamienne

Kopiarki, drukarki, plotery, skanery oraz inne urządzenia wielko lub małoformatowe, czasem odmawiają posłuszeństwa. Najczęściej dzieje się to w najmniej odpowiedniej chwili i w momencie, gdy najbardziej potrzebujemy danego urządzenia. W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo szeroki wybór rozmaitych elementów i części zamiennych do różnego rodzaju urządzeń takich firm jak Canon, OCE, Epson, HP oraz Colortrac, Contex, ES-TE, Neolt. Wśród tak bogatego wyboru, bez żadnego problemu znajdziecie potrzebną część. Prowadząc serwis drukarek wielkoformatowych, skanerów, składarek, trymerów, mamy możliwość dostarczenia naszym klientom oryginalnych części zamiennych do urządzeń z naszej oferty i nie tylko. Na naszej stronie znajdziecie kompletne moduły do wymiany, takie jak stacje czyszczące, karetki oraz podzespoły elektroniczne, sterujące, części mechaniczne, drobne części zamienne. Otrzymując numer katalogowy mamy możliwość wyceny zdecydowanej większości części zamiennych do oferowanych przez nas urządzeń. Zobacz także Części zamienne do drukarek CANON

Części zamienne do drukarek

Niezależnie czy eksploatujemy drukarkę w warunkach domowych, biurowych czy w profesjonalnej drukarni. Zawsze awaria niezbędnego nam urządzenia to niepotrzebne problemy i kłopoty. Dzięki częściom zamiennym uszkodzenie jednego lub kilku elementów jest proste do naprawienia, pod warunkiem posiadania dostępu do odpowiednich części zamiennych. Dlatego w ofercie naszej firmy znajdziecie Państwo oryginalne podzespoły do napraw drukarek, kopiarek, ploterów oraz innych urządzeń drukujących. Naszym klientom zapewniamy kompleksowe wsparcie techniczne i szybką realizację każdego, nawet najmniejszego zamówienia. Jesteśmy gotowi dopasować naszą ofertę do potrzeb każdego Klienta.

Części zamienne do ploterów

W przypadku, gdy urządzenia drukujące są naszym narzędziem pracy, każda awaria to dodatkowe przestoje i koszty. Dla drukarni i zakładów oferujących usługi druku, konieczność napraw i wymiany zużytych podzespołów zazwyczaj musi być szybka i sprawna. Wiąże się to z potrzebą łatwego dostępu do niezbędnych części zamiennych. Dlatego chcąc wyjść naprzeciw naszym klientom, zadbaliśmy o to, by w naszym sklepie był jak najszerszy asortyment części zamiennych różnego typu. Doskonale wiemy, jak ważna jest sprawna, nieprzerwana praca urządzeń drukujących. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak wiele niedogodności pojawia się w przypadku uszkodzenia potrzebnego do pracy urządzenia.

Części zamienne do skanerów

Większość urządzeń w przypadku drobnej awarii wymaga jedynie wymiany uszkodzonej części. Łatwy dostęp do potrzebnych elementów zamiennych pozwala na szybką i sprawną naprawę. Zmniejsza to koszty spowodowane awarią i skraca przestoje w firmie. Dostęp do części zamiennych które mogą być szybko dostępne to konieczności. Dotyczy to zarówno drukarek standardowych i wielkoformatowych, skanerów, ploterów, składarek i trymerów. Bogata oferta dostępna na naszej stronie, dedykowana jest do Canon,  OCE, Epson, HP oraz Rove, Konica Minolta i innych marek, dotyczy nie tylko części zamiennych ale również materiałów eksploatacyjnych, tuszy i tonerów. Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem, jeżeli nie znajdą Państwo na naszej stronie potrzebnych elementów.