Prosimy, aby klienci, którzy posiadali konto w starej wersji sklepu, zresetowali hasło do konta lub zarejestrowali się ponownie.
Aktualnie trwają prace nad uruchomieniem panelu B2B dla Hurtowników. Klientów hurtowych zapraszamy na ten moment do składania zapytań drogą mailową

Tusze do OCE

Filters

Producent

Przeznaczenie

W tej grupie nie jest dostępny żaden wybór

Format

W tej grupie nie jest dostępny żaden wybór

Urządzenie wielofunkcyjne

W tej grupie nie jest dostępny żaden wybór

Jest 19 produktów.

Pokazano 1-18 z 19 pozycji

Tusze do drukarki Oce

Océ należąca od 2010 roku do Canon Group,  1 stycznia 2020 roku zmieniła nazwę handlową na Canon Production Printing. Tym ruchem Canon połączył wszystkie rozwiązania pod jedną wspólną marką, tworząc kompleksową ofertę produktów i usług dotyczących druku wielkoformatowego.  Na naszych stronach znajdą Państwo zarówno tusze jak i tonery do urządzeń tej marki. Są to produkty, które spełniają najbardziej wygórowane wymagania i jednocześnie wszelkie oczekiwania i potrzeby naszych klientów. Zarówno tusze atramentowe jak i tonery tej marki zapewniają wysoką wydajność i najlepszą jakość wydruku, tak potrzebną w profesjonalnej działalności. Zobacz także Tusze do drukarek EPSON

Tusze OCE ColorWave 300

Na korzystanie z urządzeń Oce decydują się zarówno przedsiębiorcy, jak i osoby prywatne, którym zależy na wysokiej jakości, atrakcyjnej cenie i praktyczności. Zarówno urządzenia drukujące, jak i tusze Oce sprawdzą się doskonale w każdej firmie, w której ceni się wydajność i jakość. Dedykowane tusze tej marki zostały zaprojektowane specjalnie na potrzeby drukarek OCE. Oryginalne wkłady z atramentem oraz głowice firmy OCE to gwarancja niezawodnego działania i wysokiej jakości uzyskiwanych wydruków. Nasze najbardziej popularne modele w tej kategorii to tusze do modelu OCE ColorWave 300. Występują w naszej ofercie w wersji pojedynczej lub w zestawie z głowicą jako Combi-pack. Dostępne są w kolorze czarnym oraz kolorach Cyjan, Magenta i Yellow. Na naszych stronach znajdziecie również tonery tej marki przeznaczone do urządzeń laserowych.

Tusze Oce Canon

Jeżeli nie znalazłeś odpowiedniego produktu do swoich potrzeb, zachęcamy do kontaktu. Nasi konsultanci chętnie pomogą dobrać materiały eksploatacyjne odpowiednie do Twojego urządzenia. Znajdziesz u nas, również tusze do Epson, HP i Canon. W naszej ofercie posiadamy tusze i tonery, zarówno oryginalne jak i zamienniki; głowice, wszywki, chipy, bębny i developery oraz urządzenia wielkoformatowe, trymery, skanery w najlepszych cenach! Jeśli masz jakieś pytania lub nie możesz znaleźć produktu, zadzwoń i zapytaj o dostępność. Chętnie udzielimy wszelkich informacji.