Prosimy, aby klienci, którzy posiadali konto w starej wersji sklepu, zresetowali hasło do konta lub zarejestrowali się ponownie.
Aktualnie trwają prace nad uruchomieniem panelu B2B dla Hurtowników. Klientów hurtowych zapraszamy na ten moment do składania zapytań drogą mailową
Filters

Producent

Przeznaczenie

W tej grupie nie jest dostępny żaden wybór

Format

W tej grupie nie jest dostępny żaden wybór

Urządzenie wielofunkcyjne

W tej grupie nie jest dostępny żaden wybór

Jest 2 produktów.

Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Chipy

Sam chip to układ elektroniczny zapewniających komunikację urządzenia drukującego lub kopiującego z poszczególnymi jego wymiennymi elementami. Może zliczać wykonaną ilość kopii (wydruków) w drukarce lub  rozpoznawać pojemnik z tuszem czy tonerem, jako oryginalny lub pełny. Chipy zamienne do tuszy, kaset konserwacyjnych i bębnów pozwalają na odczytywanie urządzenia regenerowanego jako nowego, oryginalnego produktu. Takie elementy jak tusz, toner czy kaseta konserwacyjna bardzo często mają zainstalowane chipy zabezpieczające. Mają one na celu wykluczyć możliwość wymiany oryginalnego komponentu na zamiennik lub tak jak w przypadku chipów zliczających, ograniczyć do określonej ilości liczbę wykonanych na urządzeniu wydruków lub kopii. Oprócz tego w pamięci chipa jest zapisanych wiele innych parametrów druku, np.: data pierwszego i ostatniego użycia, czy średnie zaczernienie na wydruku. Odpowiednio dobrany chip pozwala odblokować kasetę, umieścić zastępczy tusz i zapewnić urządzeniu sprawną i prawidłową pracę z użyciem bardziej ekonomicznych materiałów eksploatacyjnych.

Chipy zamienne do drukarek

Chipy zamienne są alternatywą dla oryginalnych chipów, umieszczanych na kartridżach i mogą być stosowane przy produkcji zamienników lub regeneracji oryginalnych wkładów do drukarek. W ofercie naszego sklepu znajdziecie również chipy dedykowane do pojemników napełnianych tuszem, posiadające specjalny chip samoresetujący. Dzięki temu chipowi nie musisz kupować nowych kartridży, ani ich resetować.  Drukarka zawsze będzie rozpoznawać, je jako pełne. Chipy  w żaden sposób nie zmieniają parametrów druku, który nadal jest intensywny, bogaty w szczegóły i nasycony, a jednocześnie koszty związane z eksploatacją urządzenia znacząco maleją. Zobacz także Chipy do drukarek CANON

Chipy do drukarek

Zastosowanie odpowiednich chipów do drukarek i ploterów pozwala na znaczące oszczędności związane z obniżeniem kosztów eksploatacji. W momencie gdy chip w pojemniku z tuszem ma funkcję samo resetowania do Twojego zdania należy jedynie napełnianie pustego zbiornika tuszem. Jest to rozwiązanie niezwykle ekologiczne, które znacząco minimalizuje ilość zużywanego plastiku, z którego zbudowane są kartridże, oraz obniża koszty nie wpływając negatywnie na jakość wydruków.

Jeżeli wolisz stosować klasyczne rozwiązania i kupować nowe materiały eksploatacyjne, to zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego MC NOVA, który w swojej ofercie posiada tonery i tusze do większości urządzeń drukujących, które są dostępne na rynku. W naszej ofercie znajdziesz, również zszywki, plotery, głowice i inne materiały eksploatacyjne niezbędne do Twojej drukarki.