Prosimy, aby klienci, którzy posiadali konto w starej wersji sklepu, zresetowali hasło do konta lub zarejestrowali się ponownie.
Aktualnie trwają prace nad uruchomieniem panelu B2B dla Hurtowników. Klientów hurtowych zapraszamy na ten moment do składania zapytań drogą mailową

Papier i media

Filters

Producent

Przeznaczenie

W tej grupie nie jest dostępny żaden wybór

Format

W tej grupie nie jest dostępny żaden wybór

Urządzenie wielofunkcyjne

W tej grupie nie jest dostępny żaden wybór

Jest 27 produktów.

Pokazano 1-18 z 27 pozycji

Papier i media

Drukując różnego typu materiały mamy do wyboru wiele rodzajów papierów. Każdy z nich posiada specyficzne właściwości i inne przeznaczenie. Różnią się od siebie wielkością, zastosowaniem, barwą, gramaturą, poziomem bieli i klasą. Parametry te mają niebagatelne znaczenie i decydują o jakości wydrukowanych grafik, zdjęć czy tekstów. Dobranie odpowiedniego papieru do wykonywanych wydruków gwarantuje w pełni satysfakcjonujący efekt końcowy. Ma to znaczenie zarówno przy druku wielkoformatowym jak i standardowych rozmiarach wykorzystywanych w domu lub środowisku biurowym.   Ważne jest również, aby materiał, na którym drukujemy, był trwały i niezawodny. Warto nieco wspomnieć, że korzystanie z papieru dobrej jakości, tj. niepylącego, mającego rzeczywiście deklarowaną gramaturę, przekłada się bezpośrednio na żywotność podzespołów zarówno w urządzeniach atramentowych jak i laserowych. Dlatego tak ważne jest wybieranie produktów najwyższej jakości. Zobacz także Papier w roli najwyższej jakości.

Papier do drukarek wielkoformatowych

Rolka papieru do plotera jest niezbędnym artykułem papierniczym w firmach pracujących z wykorzystaniem drukarek wielkoformatowych. Papier do plotera służy między innymi do tworzenia map, rysunków technicznych czy planów architektonicznych. Papier w roli umożliwia również nam wydruk plakatów prezentacyjnych, planszy i makiet oraz wszelkich materiałów wymagających ponadstandardowych rozmiarów. Tak jak klasyczny papier w arkuszach może on mieć różną gramaturę, wymiary oraz mieć różne przeznaczenie. Poszczególne papiery do drukarek wielkoformatowych różnią się od siebie powierzchnią, możemy wybrać papiery matowe, satynowe, marszczone, karbowane itp. Na rynku dostępne są też papiery nadające się do uszlachetnienia. Użytkownicy ploterów mogą zakupić papier przystosowany do kredowania, gumowania, laminowania czy foliowania.

Drukarki atramentowe - papier ksero

Papier ksero stanowi uniwersalny materiał do drukowania, rysowania, pisania, użytku biurowego i plastycznego. Doskonale sprawdza się z zarówno z laserowymi drukarkami jak i atramentowymi, ale także faksami i kserokopiarkami z możliwością pracy zarówno jednostronnej jak i dwustronnej. Zastosowana technologia dba o odpowiednią głębię koloru, ich intensywność oraz odporność na blaknięcie. Znakomicie prezentują się na nim zdjęcia, kolorowe wykresy, schematy, a oferty biznesowe zyskują unikalny charakter. Papier do drukarki dostępny jest w klasycznym formacie A4, a także innych np. A3 i A5. Odpowiedni dobór papieru o wysokiej jakości gwarantuje, że arkusz będzie wyglądał estetycznie, elegancko i bez problemu może być używany w działalności służbowej oraz urzędowej.