Prosimy, aby klienci, którzy posiadali konto w starej wersji sklepu, zresetowali hasło do konta lub zarejestrowali się ponownie.
Aktualnie trwają prace nad uruchomieniem panelu B2B dla Hurtowników. Klientów hurtowych zapraszamy na ten moment do składania zapytań drogą mailową

Tonery

Filtruj

Brand

Seria

Model

Waga

Jest 67 produktów.

Pokazano 1-18 z 67 pozycji

Tonery do drukarek

Nasza oferta to produkty oryginalne do urządzeń takich marek jak Canon, HP, Brother czy Konica Minolta oraz zamienniki odznaczające się najwyższą jakością. Oryginalne tonery i wysokiej klasy zamienniki do drukarek, oraz inne materiały eksploatacyjne do urządzeń biurowych to główne grupy produktów dostępnych na naszej stronie. Przypominamy, że przed dokonaniem zakupu tonera do drukarki należy dokładnie sprawdzić posiadany model urządzenia i polecane do niego rodzaje tonerów. Jest to istotne, ponieważ zakupione materiały eksploatacyjne powinny idealnie pasować do modelu posiadanej drukarki. Gwarantuje to wysoki poziom wydruku i bezawaryjną pracę każdego urządzenia. Zobacz także Tonery do drukarek CANON

Co to jest toner do drukarki?

W drukarkach laserowych druk nanoszony jest "na sucho"  do pracy więc potrzebuje proszku barwiącego, który nazywany jest w tonerem. Tą nazwą również określamy potocznie wkład do drukarki laserowej, który w swoim wnętrzu ma proszek barwiący wykorzystywany w procesie druku. Poszczególne wkłady różnią się od siebie wymiarami. Dlatego rodzaj tonera należy starannie dobierać do konkretnego modelu drukarki laserowej. Aby uniknąć pomyłki, warto  dokładnie sprawdzać oznaczenia na opakowaniach i dokładne przeznaczenie konkretnych materiałów eksploatacyjnych.

Tonery do drukarek wielkoformatowych

Chcąc kupić toner dedykowany do konkretnego urządzenia, najczęściej mamy wybór między produktem firmowanym przez producenta, a jego zamiennikiem. Nasz sklep oferuje obie grupy tych produktów, dając Ci wybór między oryginalnym artykułem, a będącą doskonałą alternatywą, zamiennikiem konkretnego tonera. Charakteryzują się one niską ceną przy takiej samej, a często nawet lepszej wydajności. Produkty te posiadają bardzo podobne parametry, a wykonane przy ich pomocy wydruki, nie odbiegają swoją jakością od tych wykonanych za pomocą tonerów oryginalnych. Zachowując wysoki poziom realizowanych wydruków pozwalają znacząco obniżyć koszty związane z eksploatacją urządzeń w Twojej firmie.

Tonery do drukarek laserowych

W naszym sklepie dostępne są tonery przeznaczone do Canon z serii PlotWave oraz ColorWave. Stale powiększająca się oferta, obejmuje również tonery do kopiarek i drukarek laserowych takich firm jak Canon, Brother i HP. Stawiamy na jakość, dlatego każdy produkt, który oferujemy to gwarancja wydruków najwyższej jakości, oferowana za rozsądną cenę. Jeżeli mają Państwo problem z wyborem odpowiednich produktów, prosimy o kontakt z naszymi specjalistami. Służymy pomocą i z przyjemnością odpowiemy na zadawane pytania.