Prosimy, aby klienci, którzy posiadali konto w starej wersji sklepu, zresetowali hasło do konta lub zarejestrowali się ponownie.
Aktualnie trwają prace nad uruchomieniem panelu B2B dla Hurtowników. Klientów hurtowych zapraszamy na ten moment do składania zapytań drogą mailową

Głowice do drukarek CANON

Filters

Producent

Przeznaczenie

W tej grupie nie jest dostępny żaden wybór

Format

W tej grupie nie jest dostępny żaden wybór

Urządzenie wielofunkcyjne

W tej grupie nie jest dostępny żaden wybór

Jest 5 produktów.

Pokazano 1-5 z 5 pozycji

Głowice Canon do drukarek

W drukarkach biurowych lub domowych Canon głowice drukujące są najczęściej zintegrowane z pojemnikiem na tusz. Ich wymiana nie nastręcza problemu i następuje wraz z wymianą wyczerpanego kartridża. W modelach które mają nie zintegrowaną głowicę, elementy te traktowane są jako materiał eksploatacyjny i zaleca się ich wymianę po pojawieniu się w drukarce komunikatu o konieczności wymiany. 

Głowica drukująca Canon

Wymienne głowice są najczęściej stosowane w droższych systemach druku, np ploterach, przeznaczonych do pracy z wydrukami o dużej szerokości. Taki system oddzielnie wymiennych głowic pozwala na uzyskanie lepszej jakości druku oraz pozwala zaoszczędzić sporo pieniędzy - wymienna jest tylko głowica, bez konieczności wymiany pojemników z tuszem. W ofercie posiadamy oryginalne głowice do ploterów, jak i również kartridże ze zintegrowaną głowicą wielokolorową do domowych drukarek Canon.

Głowice do drukarki Canon

Główna grupa głowic marki Canon oferowanych na naszej stronie to oryginalne modele przeznaczone do ploterów Canon z serii imagePROGRAF iPF, PRO, TX. Przykładowe modele dostępne w naszym sklepie to Canon PF-03, PF-04, PF-05, PF-06, PF-10 i. W naszej ofercie znajdą Państwo też głowice drukujące OCE, Epson, HP. Oferujemy również inne materiały eksploatacyjne takie jak chipy, zszywki i bębny do urządzeń drukujących różnych marek. Zapraszamy do zapoznania się z całą naszą ofertą.