Filters

Producent

Przeznaczenie

Format

Urządzenie wielofunkcyjne

Jest 5 produktów.

Pokazano 1-5 z 5 pozycji

Głowice Canon do drukarek

W drukarkach biurowych lub domowych Canon głowice drukujące są najczęściej zintegrowane z pojemnikiem na tusz. Ich wymiana nie nastręcza problemu i następuje wraz z wymianą wyczerpanego kartridża. W modelach które mają nie zintegrowaną głowicę, elementy te traktowane są jako materiał eksploatacyjny i zaleca się ich wymianę po pojawieniu się w drukarce komunikatu o konieczności wymiany. 

Głowica drukująca Canon

Wymienne głowice są najczęściej stosowane w droższych systemach druku, np ploterach, przeznaczonych do pracy z wydrukami o dużej szerokości. Taki system oddzielnie wymiennych głowic pozwala na uzyskanie lepszej jakości druku oraz pozwala zaoszczędzić sporo pieniędzy - wymienna jest tylko głowica, bez konieczności wymiany pojemników z tuszem. W ofercie posiadamy oryginalne głowice do ploterów, jak i również kartridże ze zintegrowaną głowicą wielokolorową do domowych drukarek Canon.

Głowice do drukarki Canon

Główna grupa głowic marki Canon oferowanych na naszej stronie to oryginalne modele przeznaczone do ploterów Canon z serii imagePROGRAF iPF, PRO, TX. Przykładowe modele dostępne w naszym sklepie to Canon PF-03, PF-04, PF-05, PF-06, PF-10 i. W naszej ofercie znajdą Państwo też głowice drukujące OCE, Epson, HP. Oferujemy również inne materiały eksploatacyjne takie jak chipy, zszywki i bębny do urządzeń drukujących różnych marek. Zapraszamy do zapoznania się z całą naszą ofertą.