KSERO 80 g 3"

Stosując wysokiej jakości papier NOVAplot przeznaczony do ploterów laserowych, zdecydowanie zwiększasz trwałość układu bębna światłoczułego oraz listwy zgarniającej. 

Żywotność tego układu zależy właśnie od jakości wykorzystywanego papieru. Jeżeli papier zawiera nadmierną ilość kredy, która "wysypuje się" z jego powierzchni, a pole elektrostatyczne powoduje jej przenoszenie na bęben, pojawiają się bardzo niekorzystne warunki dla pracy bębna. Skutkiem tego jest ścieranie powłoki elektrostatycznej.

Nasz serwis zaobserwował również osadzanie się tzw. "ognisk" zanieczyszczeń pod listwą, które tworzą obwodowe zarysowania na powierzchni bębna. Ich głębokość sięga powierzchni światłoczułej bębna.

Oszczędzanie na papierze jest jedynie teoretyczne. Być może Twoje dotychczasowe zakupy papieru wynikają też z przyzwyczajenia. Tobie pozostawiamy wybór co będzie najlepsze dla Twojego urządzenia.

Powyższe informacje wynikają z wyłącznie z obserwacji i doświadczenia naszego serwisu. Nie powołujemy się tutaj na zalecenia firm OCE lub Canon.

Filtry
32PLN 98PLN
Szybki kontakt
Na każde zapytanie staramy się zareagować najszybciej jak to możliwe. 
Abyśmy mogli precyzyjnie na nie odpowiedzieć, prosimy o wypełnienie wszystkich poniższych pól.

Formularz kontaktowy: