KSERO 80 g 3"

Stosując wysokiej jakości papier NOVAplot przeznaczony do ploterów laserowych, zdecydowanie zwiększasz trwałość układu bębna światłoczułego oraz listwy zgarniającej. 

Żywotność tego układu zależy właśnie od jakości wykorzystywanego papieru. Jeżeli papier zawiera nadmierną ilość kredy, która "wysypuje się" z jego powierzchni, a pole elektrostatyczne powoduje jej przenoszenie na bęben, pojawiają się bardzo niekorzystne warunki dla pracy bębna. Skutkiem tego jest ścieranie powłoki elektrostatycznej.

Nasz serwis zaobserwował również osadzanie się tzw. "ognisk" zanieczyszczeń pod listwą, które tworzą obwodowe zarysowania na powierzchni bębna. Ich głębokość sięga powierzchni światłoczułej bębna.

Powierzchnia papieru jest  gładka i nie posiada mikrowarstwy kredy jak w innych tańszych papierach. Pozwala to na trwałe i właściwe utrwalanie toneru na powierzchni papieru.
Szczególnie istotne w maszynach  Firmy OCE gdzie toner utrwalany jest bez docisku wałka grzewczego.

Oszczędzanie na papierze jest jedynie teoretyczne. Być może Twoje dotychczasowe zakupy papieru wynikają też z przyzwyczajenia. Tobie pozostawiamy wybór co będzie najlepsze dla Twojego urządzenia.

Powyższe informacje wynikają z wyłącznie z obserwacji i doświadczenia naszego serwisu. Nie powołujemy się tutaj na zalecenia producentów urządzeń.

Filtry
47PLN 138PLN
Papier do plotera 594mm x 50mb 80g CAD/GIS Bestseller
Szybki kontakt
Na każde zapytanie staramy się zareagować najszybciej jak to możliwe. 
Abyśmy mogli precyzyjnie na nie odpowiedzieć, prosimy o wypełnienie wszystkich poniższych pól.
Formularz kontaktowy: