Filters

Producent

Przeznaczenie

Format

Urządzenie wielofunkcyjne

Jest 1 produkt.

Pokazano 1-1 z 1 pozycji

Trymery wielkoformatowe

Jednym z najbardziej precyzyjnych sposób na wycinanie określonych kształtów z większej ilości papieru jednocześnie, jest trymer do papieru. Zasada działania trymerów opiera się na głowicy poruszającej się w sposób liniowy na prowadnicy. Do głowicy przymocowany jest bezpośrednio nóż krążkowy. Rodzaj cięcia determinuje, w jaki sposób głowica będzie poruszać się po przestrzeni roboczej. Na rynku spotkać można trymery tnące po listwie oraz trymery tnące po krawędzi. Trymer pozwala bardzo precyzyjnie wycinać z papieru różnego rodzaju formaty jak np. etykiety, wizytówki, a poza papierem można także precyzyjnie dociąć wielkoformatowe wydruki, kalki, folie czy zdjęcia. W zależności od sposobu działania wyróżniamy trymery manualne i trymery ręczne. Urządzenie wielkoformatowe tego typu są w stanie przeciąć różnego typu media o niestandardowych wymiarach.

Trymery do papieru i innych materiałów

Marką trymerów najczęściej przez nas oferowaną jest NEOLT. To włoski producent trymerów ręcznych i elektrycznych. Oferowane trymery, zależnie od modelu mają różne możliwości i osiągi pod kątem szerokości cięcia lub grubości obsługiwanych mediów. Gama modeli obejmuje zarówno małe trymery do szerokości cięcia 130 cm przeznaczone zwykle do cięcia papieru po trymery o szerokości sięgającej 320 cm, obsługujące media takie jak płyty litograficzne, grubą folię banerową czy tekturę. Zapewniają one precyzję cięcia, trwałość i niezawodność oraz cechują się łatwością w obsłudze. W naszym sklepie znajdziesz modele trymerów najlepiej dopasowane do Twoich potrzeb. Zobacz także Części zamienne do drukarek

Trymery dla drukarni

Trymery do docinania wydruków w dużym formacie to niezastąpione narzędzie w każdej cyfrowej drukarni. Świetnie sprawdzi się przy docinaniu wydruków wielkoformatowych na banerach, folii, papierze i innych materiałach. Praca przy pomocy trymera jest szybka, łatwa i pewna – linia cięcia trymerem zawsze pozostanie prosta. Zapoznaj się z naszą ofertą trymerów i wybierz trymer odpowiedni dla siebie! Nasza oferta to, również części zamienne do urządzeń najpopularniejszych producentów.