Prosimy, aby klienci, którzy posiadali konto w starej wersji sklepu, zresetowali hasło do konta lub zarejestrowali się ponownie.
Aktualnie trwają prace nad uruchomieniem panelu B2B dla Hurtowników. Klientów hurtowych zapraszamy na ten moment do składania zapytań drogą mailową
Filters

Producent

Przeznaczenie

Format

Urządzenie wielofunkcyjne

Jest 1 produkt.

Pokazano 1-1 z 1 pozycji

Trymery wielkoformatowe

Jednym z najbardziej precyzyjnych sposób na wycinanie określonych kształtów z większej ilości papieru jednocześnie, jest trymer do papieru. Zasada działania trymerów opiera się na głowicy poruszającej się w sposób liniowy na prowadnicy. Do głowicy przymocowany jest bezpośrednio nóż krążkowy. Rodzaj cięcia determinuje, w jaki sposób głowica będzie poruszać się po przestrzeni roboczej. Na rynku spotkać można trymery tnące po listwie oraz trymery tnące po krawędzi. Trymer pozwala bardzo precyzyjnie wycinać z papieru różnego rodzaju formaty jak np. etykiety, wizytówki, a poza papierem można także precyzyjnie dociąć wielkoformatowe wydruki, kalki, folie czy zdjęcia. W zależności od sposobu działania wyróżniamy trymery manualne i trymery ręczne. Urządzenie wielkoformatowe tego typu są w stanie przeciąć różnego typu media o niestandardowych wymiarach.

Trymery do papieru i innych materiałów

Marką trymerów najczęściej przez nas oferowaną jest NEOLT. To włoski producent trymerów ręcznych i elektrycznych. Oferowane trymery, zależnie od modelu mają różne możliwości i osiągi pod kątem szerokości cięcia lub grubości obsługiwanych mediów. Gama modeli obejmuje zarówno małe trymery do szerokości cięcia 130 cm przeznaczone zwykle do cięcia papieru po trymery o szerokości sięgającej 320 cm, obsługujące media takie jak płyty litograficzne, grubą folię banerową czy tekturę. Zapewniają one precyzję cięcia, trwałość i niezawodność oraz cechują się łatwością w obsłudze. W naszym sklepie znajdziesz modele trymerów najlepiej dopasowane do Twoich potrzeb. Zobacz także Części zamienne do drukarek

Trymery dla drukarni

Trymery do docinania wydruków w dużym formacie to niezastąpione narzędzie w każdej cyfrowej drukarni. Świetnie sprawdzi się przy docinaniu wydruków wielkoformatowych na banerach, folii, papierze i innych materiałach. Praca przy pomocy trymera jest szybka, łatwa i pewna – linia cięcia trymerem zawsze pozostanie prosta. Zapoznaj się z naszą ofertą trymerów i wybierz trymer odpowiedni dla siebie! Nasza oferta to, również części zamienne do urządzeń najpopularniejszych producentów.