Filters

Producent

Przeznaczenie

Format

Urządzenie wielofunkcyjne

Jest 2 produktów.

Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Składarki wielkoformatowe

Składarki wielkoformatowe to urządzenia przeznaczone do automatycznego składania wydruków oraz dokumentów. Są to maszyny ułatwiające ich archiwizację lub korzystanie z nich w terenie. Dzięki tym urządzeniom możemy złożyć wydruk A0 do formatu A4, uwzględniając zakładkę do wpięcia w segregator. Spotkać można składarki typu offline, gdzie wydruk wprowadzany jest ręcznie do urządzenia, lub składarki online, które sprzężone są z urządzeniem drukującym i pobierające wydruk automatycznie. Zobacz także Trymery wielkoformatowe

Składarka wielkoformatowa

Składarki wielkoformatowe to niezawodne i szybkie urządzenia są jedną z podstaw sukcesu wielu agencji poligraficznych. Dzięki precyzyjnej konstrukcji jest przystosowana i daje możliwość składania dużych nakładów. Ponadto posiada innowacyjny, profesjonalny wygląd przez to wygląda korzystnie w każdym pomieszczeniu. Głównie są one wykorzystywane w profesjonalnych drukarniach, muszą zatem gwarantować wysoką jakość i wydajną pracę.

Składarka do papieru

Składarki wielkoformatowe mają bardzo wszechstronne możliwości składania papieru jednoczesnym zachowaniu ponadprzeciętnej dokładności. Umożliwiają zaginanie planów, rysunków, map lub innych projektów. Wykonane z papieru o różnej gramaturze, ale i z materiałów wykorzystywanych przez atramentowe lub elektrostatyczne plotery. Ich głównym zadaniem jest składanie druków wielkoformatowych w dużych nakładach. Przy ich użyciu istnieje możliwość zaginania rysunków, grafik, planów, map oraz wielu innych projektów.

Składarka dokumentów Estefold

Nasza oferta obejmuje składarki marki Estefold niemieckiego producenta ES-TE. Sprzęt ten charakteryzuje się wysoką jakością, niskimi kosztami eksploatacji oraz bezawaryjną eksploatacją. Nasze produkty obejmują wyposażenie dla wielu segmentów rynku, od małych biur projektowych po duże zakłady produkcyjne. Urządzenia wielkoformatowe takie jak trymery, plotery i skanery, znajdziesz w naszej ofercie. Dodatkowo zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oraz dostarczamy materiały eksploatacyjne do Twoich urządzeń.