Prosimy, aby klienci, którzy posiadali konto w starej wersji sklepu, zresetowali hasło do konta lub zarejestrowali się ponownie.
Aktualnie trwają prace nad uruchomieniem panelu B2B dla Hurtowników. Klientów hurtowych zapraszamy na ten moment do składania zapytań drogą mailową

Części zamienne do NEOLT

Filters

Producent

Przeznaczenie

Format

Urządzenie wielofunkcyjne

Aktualnie pracujemy nad rozbudową nowej wersji naszego sklepu. Jeśli nie przekierowało Cię na stronę produktu, prosimy skorzystaj z naszej wyszukiwarki lub wyślij do nas zapytanie poprzez zakładkę Kontakt

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Części zamienne Neolt

Neolt to wiodąca włoska marka, która produkuje laminatory różnego typu. Neolt to również szeroki wybór trymerów, od tych manualnych przez trymery elektryczne, a także zaawansowane rozwiązania automatycznego cięcia. Marka ta oferuje  również, trymery pionowe do cięcia różnego rodzaju tworzyw sztucznych oraz szkła. Neolt, to również seria zgrzewarek impulsowych zaprojektowanych z myślą o potrzebach profesjonalistów w dziedzinie druku cyfrowego. To produkty dla wszystkich działających w zakresie reklamy wewnętrznej i zewnętrznej oraz komunikacji POS. Wszystkie te urządzenie to doskonałe narzędzia sprawdzające się przy druku wielkoformatowym.

Marka Neolt, trymery, laminatory i składarki dla Twojej firmy

Marka Neolt od lat cieszy się zaufaniem klientów. Produkty tej marki posiadają wysoką dokładność i dobrą prędkość pracy. Wyróżniają się precyzyjnym wykończeniem i charakteryzują zadowoleniem klientów z użytkowania. Mając na uwadze popularność tej marki poszerzyliśmy naszą ofertę na Mcnova o części zamienne przeznaczone do produktów tej firmy. Zachowanie odpowiedniej jakości działania wykorzystywanych urządzeń, wymaga regularnych przeglądów i wymiany zużytych części jeszcze przed wystąpieniem awarii. Dlatego tak istotny jest łatwy dostęp do niezbędnych elementów wymiennych odpowiadających za prawidłowe działanie posiadanych urządzeń.

Trymer Neolt, seria trim

Seria Trim obejmuje produkty z serii Desk Trim i Electro Trim. To uniwersalne rozwiązania, dzięki którym bez trudu dopasujesz najlepszy dla siebie model. W ofercie naszego sklepu znajdziecie materiały eksploatacyjne, tusze, tonery, papier oraz urządzenia wielkoformatowe, które pozwolą Ci rozwinąć swoją działalność i wprowadzić ją na nowy poziom. Oferujemy produkty przeznaczone do takich firm jak Canon, Epson, HP, Contex oraz Rowe. Zapraszamy do kontaktu jeżeli nie znalazłeś produktu, którego szukałeś lub jeżeli szukasz informacji na temat produktów związanych z drukiem wielkoformatowym. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.