Filters

Producent

Przeznaczenie

Format

Urządzenie wielofunkcyjne

Aktualnie pracujemy nad rozbudową nowej wersji naszego sklepu. Jeśli nie przekierowało Cię na stronę produktu, prosimy skorzystaj z naszej wyszukiwarki lub wyślij do nas zapytanie poprzez zakładkę Kontakt

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Pozostałe media

W tej kategorii znajdziesz produkty takie jak płótna canvas do druku na ploterach atramentowych, podłoża do kalkomanii, papiery samoprzylepne zwykłe i ozdobne. Nasz asortyment to produkty wysokiej jakości. Są wybierane i dostarczane przez najlepszych producentów, aby spełniać oczekiwania naszych klientów.

Płótna canvas do ploterów

Płótna canvas przeznaczone do ploterów to nośniki, które doskonale nadają się do drukowania zdjęć i prac artystycznych. Specjalna struktura sprawia, że doskonale imitują płótno malarskie, dzięki czemu drukowane na nim obrazy zyskują wyjątkową fakturę. Wydruki na tym podłożu, sprawiają wrażenie ręcznie namalowanego obrazu. Zastosowany, gęsty splot ozdobny pozwala na druk w wysokiej rozdzielczości w technice fotograficznej lub solwentowej. Podłoża tego rodzaju dzielą się na te, które są wytworzone z bawełny oraz takie, które wytworzono z poliestru. Różnią się one oczywiście właściwościami, parametrami i ceną. W trosce o wysoką jakość oferowanych usług, proponujemy wyroby sprawdzonych, międzynarodowych producentów. Zobacz także Urządzenia wielkoformatowe

Papier do kalkomanii

Kalkomania to naniesienie specjalnej bardzo cienkiej folii na wybrane podłoże przy użyciu niewielkiej ilości wody. Przeznaczona jest do nanoszenia nadruków na takie powierzchnie jak porcelana, kamionka, szkło, metale, tektura, plastik czy drewno. Zazwyczaj arkusz papieru do kalkomanii składa się z dwóch warstw: papierowego podkładu oraz folii, na której umieszcza się nadruk. Zdecydowanie najpopularniejsze są papiery z folią przeźroczystą lub papiery z folią w kolorze białym. Wybór odpowiedniego papieru ma znaczenie dla estetycznego rezultatu końcowego projektu. Nośnik ten nadaje się głównie do drukarek laserowych, dostępne są  również papiery do druku atramentowego, ale korzystanie z nich jest bardziej złożone. Zadruk papieru do kalkomanii na drukarce laserowej jest o wiele wygodniejszy. Zestawy papieru do kalkomanii dostępne na naszej stronie pozwolą na wykonanie wybranych projektów na najwyższym poziomie.

Papier samoprzylepny do drukowania

Papier samoprzylepny składa się z podłoża wykonanego z papieru silikonowego, warstwy kleju i warstwy papieru lub folii stanowiący element ochronny. Najczęściej wykorzystywany jest  do druku różnego rodzaju materiałów reklamowych takich jak etykiety czy naklejki zawierające ważne informacje o produktach. Większość papierów samoprzylepnych umożliwia wielokrotne przyklejanie i odklejanie elementu. Klej nakładany jest w taki sposób, aby po odklejeniu nie pozostawiać śladów na powierzchniach, do których był przyklejany. Papier samoprzylepny możemy kupić w arkuszach bądź zwojach. Dzięki nacięciom na arkuszach możliwe jest wygodne odklejenie warstwy ochronnej. Usunięcie wierzchniej warstwy ochronnej pozwala na przyklejanie papieru na wybraną powierzchnię. Papier samoprzylepny możemy kupić w wielu różnych wymiarach, w wersji powlekanej lub niepowlekanej, a także w szerokiej palecie barw.

W naszym sklepie poza materiałami eksploatacyjnymi oferujemy również urządzenia wielkoformatowe oraz produkty przeznaczone do drukarek, takie jak głowice, tonery, pojemniki na zużyty tusz, bębny i developery. Współpracujemy z najlepszymi producentami; Canon, Oce, Brother, HP, Konica Minolta. Jeśli masz jakieś pytania lub problem z wyborem produktu. Skontaktuj się z nami. Doradzimy i pomożemy w wyborze odpowiedniego sprzętu lub produktu, który Cię interesuje.