Filters

Producent

Przeznaczenie

Format

Urządzenie wielofunkcyjne

Aktualnie pracujemy nad rozbudową nowej wersji naszego sklepu. Jeśli nie przekierowało Cię na stronę produktu, prosimy skorzystaj z naszej wyszukiwarki lub wyślij do nas zapytanie poprzez zakładkę Kontakt

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Papier w arkuszach

Papiery w arkuszach idealnie sprawdzają się zarówno w domowych warunkach, jak i w profesjonalnych biurowych drukarkach atramentowych i laserowych. Niestety często nie przykładamy zbytniej uwagi do wyboru odpowiedniego papieru do naszych urządzeń. Warto jednak pamiętać, że tak jak wysokiej klasy tusz czy toner, tak papier, również ma znaczący wpływ na jakość wydruku. Papier do drukarki najwyższej jakości używany jest przede wszystkim przez drukarnie. Ma on jednak zastosowanie także w środowisku biurowym, szczególnie gdy drukowane dokumenty mają funkcję reprezentacyjną.

Papier do drukowania, właściwości i rodzaje

Papier do drukowania różni się od siebie swoimi właściwościami. Określając kilka cech, według których oceniamy jakość papieru, możemy w prosty sposób porównać je między sobą. Do podstawowych cech określających jakość papieru możemy zaliczyć gramaturę, grubość, gładkość, nieprzeźroczystość, biel i jasność. Ich parametry decydują o jakości poszczególnych rodzajów papieru do drukowania w arkuszach. Zobacz także Folie do ploterów oraz Pozostałe Media - Płótna canvas - Papier samoprzylepny - Papier do kalkomanii

Papier w arkuszach w najprostszy sposób możemy podzielić na:

  • Niepowlekany (papier offsetowy)
  • Powlekany (papier kredowy)
  • Syntetyczny
  • Samoprzylepny

Papier do drukarki w arkuszach

Papier w arkuszach do drukarek atramentowych i laserowych jest podstawowym elementem wpływającym na jakość wydruków. Dotyczy to m.in. kolorowych wydruków, prac artystycznych, graficznych oraz domowego drukowania zdjęć, które na słabym jakościowo papierze nie będą prezentować się korzystnie. Jedynie papier o odpowiednich parametrach pozwoli nam w pełni wykorzystać możliwości naszej drukarki i cieszyć się wysoką jakością realizowanych projektów. W naszym sklepie znajdą Państwo różne rodzaje papieru do drukarek atramentowych i laserowych w arkuszach. Oferowane przez nas papiery pochodzą od najlepszych producentów, dzięki czemu jesteśmy pewni jakości oferowanych produktów.

W naszym sklepie znajdziesz również innego typu media, takie jak folia do plotera, papier do ploterów w rolach czy płótna canvas. W swojej ofercie mamy również różnego typu urządzenia wielkoformatowe oraz bogaty wybór materiałów eksploatacyjnych.