Prosimy, aby klienci, którzy posiadali konto w starej wersji sklepu, zresetowali hasło do konta lub zarejestrowali się ponownie.
Aktualnie trwają prace nad uruchomieniem panelu B2B dla Hurtowników. Klientów hurtowych zapraszamy na ten moment do składania zapytań drogą mailową

Zszywki do finiszera MINOLTA

Filters

Producent

Przeznaczenie

Format

Urządzenie wielofunkcyjne

Jest 1 produkt.

Pokazano 1-1 z 1 pozycji

Zszywki Konica Minolta

Konica Minolta to japoński producent rozwiązań związanych z drukiem , aparatur do obrazowania graficznego i medycznego oraz urządzeń pomiarowych. Po wycofaniu się firmy z rynku związanego z fotografią, jej działania skupiły się na dostarczaniu rozwiązań w zakresie procesów druku, kopiowania i archiwizacji dokumentów. Obecnie jest ona jednym z głównych dostawców urządzeń biurowych dla biznesu, rozwiązań związanych z drukiem produkcyjnym i wyposażeniem ochrony zdrowia. Oferowane przez tą firmę rozbudowane systemy do druku biurowego z serii bizhub zwiększają wydajność oraz pozwalają na komfortową pracę na najwyższy poziomie.  Urządzenia te umożliwiają profesjonalne drukowanie, kopiowanie, skanowanie i wykańczanie przygotowywanych dokumentów. Zobacz także Zszywki Ricoch

Finisher Konica Minolta

Urządzeniem niezbędnym do końcowej obróbki przygotowywanych wydruków jest finiszer. Umożliwia on sortowanie, segregowanie i łączenie ze sobą przygotowanych wcześniej wydruków. Jest niezastąpionym urządzeniem potrzebnym do przygotowywania wszelkiego rodzaju broszur, katalogów i zestawów dokumentów. Korzystanie z tego typu produktów pozwala na automatyzację pracochłonnych czynności związanych z segregowaniem i sortowaniem dokumentów. Umożliwia to zmniejszenie kosztów związanych z tymi działalnościami oraz osiągnięcie większej wydajności wykonywanej pracy.

Konica Minolta zszywki do broszur

Każdy finiszer do zszywania przygotowywanych dokumentów i wydruków musi korzystać z odpowiednio dopasowanych do konkretnego modelu urządzenia zszywek. odpowiednio dobrane gwarantują, trwałe zszycie przygotowanych arkuszy i bezawaryjną pracę całego urządzenia. Wydajność i wysoki poziom wykonanej pracy zależy w dużej mierze od jakości wykorzystywanych materiałów eksploatacyjnych.  W ofercie naszego sklepu znajdziecie zszywki do Ricoh, Canon, Xerox i innych popularnych marek. Zapewniamy również możliwość zakupu różnego rodzaju materiałów eksploatacyjnych, części zamiennych oraz tuszy i tonerów do urządzeń drukujących i kopiujących różnego typu. Zapoznamy do zapoznania się z naszą ofertą.