Filters

Producent

Przeznaczenie

Format

Urządzenie wielofunkcyjne

Jest 1 produkt.

Pokazano 1-1 z 1 pozycji

Zszywki Konica Minolta

Konica Minolta to japoński producent rozwiązań związanych z drukiem , aparatur do obrazowania graficznego i medycznego oraz urządzeń pomiarowych. Po wycofaniu się firmy z rynku związanego z fotografią, jej działania skupiły się na dostarczaniu rozwiązań w zakresie procesów druku, kopiowania i archiwizacji dokumentów. Obecnie jest ona jednym z głównych dostawców urządzeń biurowych dla biznesu, rozwiązań związanych z drukiem produkcyjnym i wyposażeniem ochrony zdrowia. Oferowane przez tą firmę rozbudowane systemy do druku biurowego z serii bizhub zwiększają wydajność oraz pozwalają na komfortową pracę na najwyższy poziomie.  Urządzenia te umożliwiają profesjonalne drukowanie, kopiowanie, skanowanie i wykańczanie przygotowywanych dokumentów. Zobacz także Zszywki Ricoch

Finisher Konica Minolta

Urządzeniem niezbędnym do końcowej obróbki przygotowywanych wydruków jest finiszer. Umożliwia on sortowanie, segregowanie i łączenie ze sobą przygotowanych wcześniej wydruków. Jest niezastąpionym urządzeniem potrzebnym do przygotowywania wszelkiego rodzaju broszur, katalogów i zestawów dokumentów. Korzystanie z tego typu produktów pozwala na automatyzację pracochłonnych czynności związanych z segregowaniem i sortowaniem dokumentów. Umożliwia to zmniejszenie kosztów związanych z tymi działalnościami oraz osiągnięcie większej wydajności wykonywanej pracy.

Konica Minolta zszywki do broszur

Każdy finiszer do zszywania przygotowywanych dokumentów i wydruków musi korzystać z odpowiednio dopasowanych do konkretnego modelu urządzenia zszywek. odpowiednio dobrane gwarantują, trwałe zszycie przygotowanych arkuszy i bezawaryjną pracę całego urządzenia. Wydajność i wysoki poziom wykonanej pracy zależy w dużej mierze od jakości wykorzystywanych materiałów eksploatacyjnych.  W ofercie naszego sklepu znajdziecie zszywki do Ricoh, Canon, Xerox i innych popularnych marek. Zapewniamy również możliwość zakupu różnego rodzaju materiałów eksploatacyjnych, części zamiennych oraz tuszy i tonerów do urządzeń drukujących i kopiujących różnego typu. Zapoznamy do zapoznania się z naszą ofertą.