Filters

Producent

Przeznaczenie

Format

Urządzenie wielofunkcyjne

Jest 1 produkt.

Pokazano 1-1 z 1 pozycji

Zszywki Canon

Zszywki dedykowane są do kopiarek wyposażonych w tzw. finiszery, dzięki którym możemy wykonać broszurę, posortować i spiąć przygotowane wydruki i sprawnie zarządzać wydrukami w dużej ilości kopii. Finiszer porządkuje, składa w odpowiedni sposób i zszywa, określoną ilością zszywek wcześniej zadrukowane arkusze papieru. W zależności od modeli może przygotowywać i spinać partie arkuszy od kilkudziesięciu do kilkuset sztuk.  To urządzenie pozwala na zautomatyzowanie części prac związanych z przygotowaniem dokumentacji zarówno w biurach jak i w punktach usługowych. Zobacz także Zszywki do OCE

Canon zszywki do broszur

Finiszer to profesjonalne urządzenie wymagające komponentów odpowiedniej jakości. Dlatego tak ważne jest stosowanie dedykowanych przez daną firmę, oryginalnych materiałów eksploatacyjnych. Zszywki do broszur marki Canon, odpowiednio dopasowane do konkretnego modelu urządzenia gwarantują, trwałe zszycie przygotowanych arkuszy i bezawaryjną pracę całego urządzenia. Jakość użytych materiałów przekłada się bowiem na wydajność i wysoki poziom wykonanej pracy.

Zszywki do finiszera

W naszej ofercie dostępne są również zszywki do Oce, Xerox, Ricoh i Konica Minolta. Poszczególne ich rodzaje przypisane są do konkretnych modeli i serii urządzeń danej firmy. Ich poprawne dopasowanie jest niezwykle istotne dla prawidłowej pracy urządzenia. Dlatego jeżeli nie jesteś pewien jaki rodzaj zszywek pasuje do Twojej drukarki, zadzwoń lub skontaktuj się z nami wysyłając wiadomość. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania.