Prosimy, aby klienci, którzy posiadali konto w starej wersji sklepu, zresetowali hasło do konta lub zarejestrowali się ponownie.
Aktualnie trwają prace nad uruchomieniem panelu B2B dla Hurtowników. Klientów hurtowych zapraszamy na ten moment do składania zapytań drogą mailową
Filters

Producent

Przeznaczenie

Format

Urządzenie wielofunkcyjne

Jest 2 produktów.

Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Zszywki do finiszerów

Finiszer umożliwia w pełni zautomatyzowane wykańczanie druków w postaci ich dziurkowania, sortowania, czy zszywania. Do trwałego łączenia dokumentów i broszur każdy finiszer potrzebuje odpowiednio dobranych zszywek, dedykowanych specjalnie do konkretnego modelu urządzenia.

Automatyczne łączenie dokumentów jest nie tylko wygodne, ale również eliminuje pracochłonny proces ręcznego zszywania. Finiszer sortuje, układa w stos i zszywa arkusze papieru. W zależności od wybranej opcji, to akcesorium do drukarki umożliwia zszywanie dokumentów po ich wydruku, składanie w formę broszur lub listową oraz dziurkowanie i sortowanie przygotowanych arkuszy. Zautomatyzowanie tych czynności pozwala na oszczędność czasu i mniejszy nakład pracy ze strony pracowników. Zobacz także Zszywki do finiszera CANON

Finiszer do drukarki

Finisher jest urządzeniem końcowym dołączonym do drukarki, najczęstszymi jego funkcjami jest zszywanie, dziurkowanie i składanie. Wykorzystanie tego typu urządzeń oszczędza czas, usprawnia przepływ pracy i zwiększa produktywność. Automatyczne zszywanie dokumentów po wydrukowaniu, gwarantuje ich schludny wygląd, brak pomyłek i sprawny proces kopiowania. Funkcja broszurowania pozwala na zszywanie wielu arkuszy i składanie ich w formie broszur. W zależności od wybranych możliwości konkretnego urządzenia finiszer może zszywać wydruki jedno lub wielo-punktowo, grupować i sortować automatycznie przygotowane arkusze, posiadać różną pojemność odbiorczą i różną ilość obsługiwanych arkuszy. Dobór odpowiedniego urządzenia powinien być dopasowany do potrzeb każdego przedsiębiorstwa.

Zszywki do drukarek

Dodanie do drukarki finiszera zszywającego zwiększa produktywność i przyśpiesza pracę automatyzując zszywanie dokumentów. Stanowi on idealne narzędzie dla firm z pokaźną ilością wydruków oraz takich, które nie dysponują dużą przestrzenią do profesjonalnej oprawy dokumentów. Finiszer zszywający do swojej pracy potrzebuje odpowiednio dopasowanych zszywek. Istotnym parametrem jest tutaj ilość sztuk w opakowaniu, model pasującego urządzenia i wymiary zszywek. W zależności od posiadanej marki produktu i jego modelu pasujące zszywki można zakupić w naszym sklepie internetowym. W swojej ofercie posiadamy zszywki do Canon oraz marek Xerox, OCE, Konica Minolta lub Ricoh.