Filters

Producent

Przeznaczenie

Format

Urządzenie wielofunkcyjne

Jest 2 produktów.

Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Zszywki do finiszerów

Finiszer umożliwia w pełni zautomatyzowane wykańczanie druków w postaci ich dziurkowania, sortowania, czy zszywania. Do trwałego łączenia dokumentów i broszur każdy finiszer potrzebuje odpowiednio dobranych zszywek, dedykowanych specjalnie do konkretnego modelu urządzenia.

Automatyczne łączenie dokumentów jest nie tylko wygodne, ale również eliminuje pracochłonny proces ręcznego zszywania. Finiszer sortuje, układa w stos i zszywa arkusze papieru. W zależności od wybranej opcji, to akcesorium do drukarki umożliwia zszywanie dokumentów po ich wydruku, składanie w formę broszur lub listową oraz dziurkowanie i sortowanie przygotowanych arkuszy. Zautomatyzowanie tych czynności pozwala na oszczędność czasu i mniejszy nakład pracy ze strony pracowników. Zobacz także Zszywki do finiszera CANON

Finiszer do drukarki

Finisher jest urządzeniem końcowym dołączonym do drukarki, najczęstszymi jego funkcjami jest zszywanie, dziurkowanie i składanie. Wykorzystanie tego typu urządzeń oszczędza czas, usprawnia przepływ pracy i zwiększa produktywność. Automatyczne zszywanie dokumentów po wydrukowaniu, gwarantuje ich schludny wygląd, brak pomyłek i sprawny proces kopiowania. Funkcja broszurowania pozwala na zszywanie wielu arkuszy i składanie ich w formie broszur. W zależności od wybranych możliwości konkretnego urządzenia finiszer może zszywać wydruki jedno lub wielo-punktowo, grupować i sortować automatycznie przygotowane arkusze, posiadać różną pojemność odbiorczą i różną ilość obsługiwanych arkuszy. Dobór odpowiedniego urządzenia powinien być dopasowany do potrzeb każdego przedsiębiorstwa.

Zszywki do drukarek

Dodanie do drukarki finiszera zszywającego zwiększa produktywność i przyśpiesza pracę automatyzując zszywanie dokumentów. Stanowi on idealne narzędzie dla firm z pokaźną ilością wydruków oraz takich, które nie dysponują dużą przestrzenią do profesjonalnej oprawy dokumentów. Finiszer zszywający do swojej pracy potrzebuje odpowiednio dopasowanych zszywek. Istotnym parametrem jest tutaj ilość sztuk w opakowaniu, model pasującego urządzenia i wymiary zszywek. W zależności od posiadanej marki produktu i jego modelu pasujące zszywki można zakupić w naszym sklepie internetowym. W swojej ofercie posiadamy zszywki do Canon oraz marek Xerox, OCE, Konica Minolta lub Ricoh.