Prosimy, aby klienci, którzy posiadali konto w starej wersji sklepu, zresetowali hasło do konta lub zarejestrowali się ponownie.
Aktualnie trwają prace nad uruchomieniem panelu B2B dla Hurtowników. Klientów hurtowych zapraszamy na ten moment do składania zapytań drogą mailową

Zestawy do regeneracji

Filters

Producent

Przeznaczenie

Format

Urządzenie wielofunkcyjne

Aktualnie pracujemy nad rozbudową nowej wersji naszego sklepu. Jeśli nie przekierowało Cię na stronę produktu, prosimy skorzystaj z naszej wyszukiwarki lub wyślij do nas zapytanie poprzez zakładkę Kontakt

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Zestawy do regeneracji

Głównym i podstawowym kosztem związanym z użytkowaniem drukarki jest zakup tuszu lub tonera. Wydatek z tym związany często jest spory, a w przypadku domowych urządzeń drukujących może stanowić nawet 3/4 ceny nowego urządzenia. Szukając bardziej ekonomicznych rozwiązań pozwalających korzystać z posiadanych urządzeń, możemy sięgnąć w stronę zamienników oryginalnych tuszy lub zestawów regeneracyjnych do drukarek atramentowych lub laserowych. Zestawy regeneracyjne to rozwiązanie, które pozwoli, tańszym kosztem korzystać z Twojego urządzenia. Niezależnie czy korzystasz z domowego sprzętu wielofunkcyjnego, drukarki firmowej czy plotera.

Regeneracja tuszy do drukarek

Korzystanie z zestawów regeneracyjnych jest dobrym rozwiązaniem pozwalającym obniżyć koszty eksploatacji, drukarek atramentowych. Kartridże do drukarek atramentowych należy napełniać dokładnie w sposób, jaki został opisany w instrukcji, która jest dołączona do zestawu regeneracyjnego. Wykonanie wskazanych czynności dokładnie według instrukcji, jest warunkiem poprawnie przeprowadzonej regeneracji i zapewnia prawidłowe działanie zregenerowanego komponentu. Korzystanie z tego typu rozwiązań pozwala na zaoszczędzenie wydatków związanych z zakupem produktów do druku. 

Regeneracja tonerów do drukarek laserowych

W czasie regeneracji tuszy lub tonerów stosuje się produkty, które umożliwią ponowne wykorzystanie posiadanych już elementów niezbędnych do eksploatacji drukarek. Obejmują one komponenty do regeneracji kaset kolorowych i monochromatycznych. Regeneracji urządzeń z kartridżami na tusz kolorowy i czarny.Na naszej stronie znajdziesz zestawy do regeneracji dedykowane do Canon, Epson i HP. Wybierając odpowiedni produkt, który oferuje nasza strona masz pewność, że sprzęt będzie pracował wydajnie i bez zakłóceń. 

Oferujemy także wszystkie niezbędne akcesoria do drukarek, ale także urządzenia wielkoformatowe jak trymery, składarki, skanery. I materiały do nich niezbędne jak papier, papier w arkuszach. Sprawdź naszą ofertę i kup produkty najwyższej jakości w przystępnej cenie.