Filters

Producent

Przeznaczenie

Format

Urządzenie wielofunkcyjne

Aktualnie pracujemy nad rozbudową nowej wersji naszego sklepu. Jeśli nie przekierowało Cię na stronę produktu, prosimy skorzystaj z naszej wyszukiwarki lub wyślij do nas zapytanie poprzez zakładkę Kontakt

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Zestawy do regeneracji

Głównym i podstawowym kosztem związanym z użytkowaniem drukarki jest zakup tuszu lub tonera. Wydatek z tym związany często jest spory, a w przypadku domowych urządzeń drukujących może stanowić nawet 3/4 ceny nowego urządzenia. Szukając bardziej ekonomicznych rozwiązań pozwalających korzystać z posiadanych urządzeń, możemy sięgnąć w stronę zamienników oryginalnych tuszy lub zestawów regeneracyjnych do drukarek atramentowych lub laserowych. Zestawy regeneracyjne to rozwiązanie, które pozwoli, tańszym kosztem korzystać z Twojego urządzenia. Niezależnie czy korzystasz z domowego sprzętu wielofunkcyjnego, drukarki firmowej czy plotera.

Regeneracja tuszy do drukarek

Korzystanie z zestawów regeneracyjnych jest dobrym rozwiązaniem pozwalającym obniżyć koszty eksploatacji, drukarek atramentowych. Kartridże do drukarek atramentowych należy napełniać dokładnie w sposób, jaki został opisany w instrukcji, która jest dołączona do zestawu regeneracyjnego. Wykonanie wskazanych czynności dokładnie według instrukcji, jest warunkiem poprawnie przeprowadzonej regeneracji i zapewnia prawidłowe działanie zregenerowanego komponentu. Korzystanie z tego typu rozwiązań pozwala na zaoszczędzenie wydatków związanych z zakupem produktów do druku. 

Regeneracja tonerów do drukarek laserowych

W czasie regeneracji tuszy lub tonerów stosuje się produkty, które umożliwią ponowne wykorzystanie posiadanych już elementów niezbędnych do eksploatacji drukarek. Obejmują one komponenty do regeneracji kaset kolorowych i monochromatycznych. Regeneracji urządzeń z kartridżami na tusz kolorowy i czarny.Na naszej stronie znajdziesz zestawy do regeneracji dedykowane do Canon, Epson i HP. Wybierając odpowiedni produkt, który oferuje nasza strona masz pewność, że sprzęt będzie pracował wydajnie i bez zakłóceń. 

Oferujemy także wszystkie niezbędne akcesoria do drukarek, ale także urządzenia wielkoformatowe jak trymery, składarki, skanery. I materiały do nich niezbędne jak papier, papier w arkuszach. Sprawdź naszą ofertę i kup produkty najwyższej jakości w przystępnej cenie.