Prosimy, aby klienci, którzy posiadali konto w starej wersji sklepu, zresetowali hasło do konta lub zarejestrowali się ponownie.
Aktualnie trwają prace nad uruchomieniem panelu B2B dla Hurtowników. Klientów hurtowych zapraszamy na ten moment do składania zapytań drogą mailową

Bębny i developery do drukarek OCE

Filters

Producent

Przeznaczenie

Format

Urządzenie wielofunkcyjne

Jest 2 produktów.

Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Bęben do drukarki laserowej OCE

Aby zapewnić sobie dobry jakościowo wydruk z drukarki laserowej, należy pamiętać, aby bęben światłoczuły był w idealnym, niezniszczonym i nie zabrudzonym stanie. W jego przypadku, w trakcie użytkowania zużywany jest wałek elektro graficzny, czyli warstwa światłoczuła, która po pewnym czasie funkcjonowania sprzętu może gorzej radzić sobie z odwzorowaniem drobnych elementów, np. cienkich linii czy też konturów. Z tego też powodu wydruk staje się nieprecyzyjny i brakuje mu odpowiedniej ostrości. Właśnie dlatego konieczna jest odpowiednia konserwacja tego typu elementów i regularna ich wymiana, w miarę ich zużywania się w czasie eksploatacji. Wybierając model bębna dostępny w ofercie naszego sklepu, mają Państwo pewność, że otrzymują produkt o znakomitej jakości, wykonany z dbałością o precyzję.

Developer do drukarki OCE

W procesie drukowania na ploterze bierze udział wiele elementów odpowiedzialnych za kolejne etapy realizacji wydruku. Każdy z nich decyduje o efekcie końcowym, jakim powinien być wyraźny i dobrej klasy wydruk. Wybór wysokiej jakości materiałów eksploatacyjnych to warunek uzyskania satysfakcjonujących wydruków i bezawaryjnej pracy posiadanych urządzeń. Jest to element na równi istotny co prawidłowe użytkowanie, konserwacja i serwisowanie urządzeń drukujących w Twoim zakładzie, biurze czy domu. Zobacz także bębny i developery do Konica Minolta

Bęben światłoczuły OPC

Bęben OPC jest to element eksploatacyjny ulegający zużyciu w trakcie korzystania z niego. Po wydrukowaniu określonej ilości kartek musi być wymieniony na nowy. Powodem do wymiany tego elementu są również uszkodzenia mechaniczne, powstają one na skutek zużycia w wyniku kontaktu z innymi elementami, a zwłaszcza z listwą czyszczącą. Na naszej stronie oferujemy zarówno produkty oryginalne, jak i ich zamienniki przeznaczone do drukarek różnego typu. Najpopularniejszy na naszej stronie jest bęben i developer do ploterów serii PlotWave oraz TDS. Bębny dostępne są w wersji oryginalnej oraz jako zamiennik. Prowadzimy sprzedaż różnorodnych produktów, które na pewno znajdą zastosowanie w Państwa urządzeniach. W ofercie naszego sklepu znajdziecie również materiały eksploatacyjne do takich marek jak Canon, Epson czy Brother, czy też do Konica Minolta.