Filters

Producent

Przeznaczenie

Format

Urządzenie wielofunkcyjne

Jest 2 produktów.

Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Bęben do drukarki laserowej OCE

Aby zapewnić sobie dobry jakościowo wydruk z drukarki laserowej, należy pamiętać, aby bęben światłoczuły był w idealnym, niezniszczonym i nie zabrudzonym stanie. W jego przypadku, w trakcie użytkowania zużywany jest wałek elektro graficzny, czyli warstwa światłoczuła, która po pewnym czasie funkcjonowania sprzętu może gorzej radzić sobie z odwzorowaniem drobnych elementów, np. cienkich linii czy też konturów. Z tego też powodu wydruk staje się nieprecyzyjny i brakuje mu odpowiedniej ostrości. Właśnie dlatego konieczna jest odpowiednia konserwacja tego typu elementów i regularna ich wymiana, w miarę ich zużywania się w czasie eksploatacji. Wybierając model bębna dostępny w ofercie naszego sklepu, mają Państwo pewność, że otrzymują produkt o znakomitej jakości, wykonany z dbałością o precyzję.

Developer do drukarki OCE

W procesie drukowania na ploterze bierze udział wiele elementów odpowiedzialnych za kolejne etapy realizacji wydruku. Każdy z nich decyduje o efekcie końcowym, jakim powinien być wyraźny i dobrej klasy wydruk. Wybór wysokiej jakości materiałów eksploatacyjnych to warunek uzyskania satysfakcjonujących wydruków i bezawaryjnej pracy posiadanych urządzeń. Jest to element na równi istotny co prawidłowe użytkowanie, konserwacja i serwisowanie urządzeń drukujących w Twoim zakładzie, biurze czy domu. Zobacz także bębny i developery do Konica Minolta

Bęben światłoczuły OPC

Bęben OPC jest to element eksploatacyjny ulegający zużyciu w trakcie korzystania z niego. Po wydrukowaniu określonej ilości kartek musi być wymieniony na nowy. Powodem do wymiany tego elementu są również uszkodzenia mechaniczne, powstają one na skutek zużycia w wyniku kontaktu z innymi elementami, a zwłaszcza z listwą czyszczącą. Na naszej stronie oferujemy zarówno produkty oryginalne, jak i ich zamienniki przeznaczone do drukarek różnego typu. Najpopularniejszy na naszej stronie jest bęben i developer do ploterów serii PlotWave oraz TDS. Bębny dostępne są w wersji oryginalnej oraz jako zamiennik. Prowadzimy sprzedaż różnorodnych produktów, które na pewno znajdą zastosowanie w Państwa urządzeniach. W ofercie naszego sklepu znajdziecie również materiały eksploatacyjne do takich marek jak Canon, Epson czy Brother, czy też do Konica Minolta.