Prosimy, aby klienci, którzy posiadali konto w starej wersji sklepu, zresetowali hasło do konta lub zarejestrowali się ponownie.
Aktualnie trwają prace nad uruchomieniem panelu B2B dla Hurtowników. Klientów hurtowych zapraszamy na ten moment do składania zapytań drogą mailową

Bębny i developery do drukarek CANON

Aktualnie pracujemy nad rozbudową nowej wersji naszego sklepu. Jeśli nie przekierowało Cię na stronę produktu, prosimy skorzystaj z naszej wyszukiwarki lub wyślij do nas zapytanie poprzez zakładkę Kontakt

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Bębny do drukarki Canon

Bębny do drukarek laserowych kontrolują ilość nanoszonego na materiał tonera. Ich prawidłowa praca umożliwia dokładne cieniowanie i precyzję wykonania wydruku. Jeżeli bęben jest zużyty i pobiera, za dużo tonera, na kartce możemy spodziewać się nieestetycznych plam i ograniczonej ostrości obrazu. Natomiast jeśli mamy do czynienia z sytuacją odwrotną i bęben nie jest w stanie nanieść optymalnej ilości proszku, obraz jest jakby niedokończony i finalnie – bardzo niskiej jakości.

Bębny do drukarki laserowej Canon

W drukarce laserowej nośnikiem niezbędnym, do drukowania jest proszek zwany popularnie tonerem. Proszek ten bęben nanosi na płaszczyznę kartki. Moduły bębnów składają się najczęściej z kilkunastu elementów, jednak tym, który zużywa się najczęściej, jest wałek światłoczuły (OPC). Jest to element ulegający zużyciu w trakcie eksploatacji i w związku z tym podlega okresowej wymianie. Jego jakość i stopień zużycia decyduje o poziomie uzyskiwanych wydruków, dlatego tak ważna jest odpowiednia konserwacja tego elementu. Na naszej stronie dostępne są bębny do różnego rodzaju urządzeń marki Canon. Znajdziecie je na naszej stronie w atrakcyjnych cenach. Ich wymiana w drukarce pozwoli na nowo drukować dokumenty, zdjęcia, czy innego typu elementy.

Developer do drukarki

W procesie nanoszenia obrazu na światłoczuły bęben bierze udział odpowiednio dopasowany do danego urządzenia zmielony ferromagnetyk czyli developer. Jest on równie ważnym materiałem eksploatacyjnym co toner. W naszym sklepie oferujemy bęben i developer do ploterów serii PlotWave. Nasza oferta obejmuje również bębny do kopiarek serii imageRUNNER (iR) i imageRUNNER ADVANCE (iR AC) oraz imagePRESS. Na naszych stronach możesz zaopatrzyć się również w materiały eksploatacyjne do drukarek laserowych z serii i-SENSYS. W naszym sklepie znajdziesz zarówno oryginalne produkty firmy Canon oraz ich zamienniki o sprawdzonej jakości i konkurencyjnej cenie. Nasz asortyment to również bębny i developery do OCE, Epson oraz do HP.