Filters

Producent

Przeznaczenie

Format

Urządzenie wielofunkcyjne

Jest 2 produktów.

Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Bębny do drukarek laserowych

Bęben to jedna z najważniejszych części każdej drukarki laserowej. Jest to aluminiowy wałek pokryty substancją światłoczułą, która pod wpływem światła laserowego przyciąga toner do wałka i następnie przenosi na papier, gdzie jest dociskany i utrwalany za pomocą ciepła. jego praca w bezpośredni sposób przekłada się na jakość uzyskiwanych wydruków. Jak każdy element w drukarce laserowej podlega zużyciu i musi być wymieniany. Częstotliwość tej czynności zależy od tego jak intensywnie korzystamy z naszego urządzenia. Niezależnie czy nasze urządzenie posiada zintegrowany czy nie zintegrowany bęben światłoczuły wymiana powinna następować po wydrukowaniu około 20 000 - 30 000 stron. Chociaż każde pogorszenie się jakości druku powinno skłonić nas do sprawdzenia stanu bębna w drukarce. Zobacz także bębny i developery do CANON

Developer do drukarki

Jednym z elementów procesu druku w drukarkach laserowych jest nanoszenie obrazu na bęben światłoczuły. Za proces ten odpowiada developer - czyli cząsteczki żelaza znajdujące się na wałku magnetycznym, które przenoszą toner na naelektryzowany bęben. Jest to element konieczny do prawidłowego funkcjonowania każdej drukarki laserowej i uzyskiwania wysokiej jakości wydruków. Developer czyli drobno zmielony ferromagnetyk znajdujący się na wałku magnetycznym wywoływaczki, ma za zadanie zbliżenie cząstek tonera do naelektryzowanego bębna światłoczułego. Jest on tak samo istotny jak toner.

Materiały eksploatacyjne do drukarek laserowych

Proces drukowania niezależnie od formatu to skomplikowana czynność. Wymaga wielu komponentów i dbania o prawidłowy stan techniczny i konserwację używanych urządzeń. Wiąże się to z koniecznością zakupu odpowiedniej jakości materiałów. W naszym sklepie oferujemy potrzebne produkty do Canon, HP, Brother i innych. Posiadamy w swojej ofercie tusze, tonery, developery, kasety na zużyte tusze i tonery, części zamienne, urządzenia wielkoformatowe i wiele innych produktów niezbędnych do prawidłowej pracy Twoich urządzeń.