Filters

Producent

Przeznaczenie

Format

Urządzenie wielofunkcyjne

Aktualnie pracujemy nad rozbudową nowej wersji naszego sklepu. Jeśli nie przekierowało Cię na stronę produktu, prosimy skorzystaj z naszej wyszukiwarki lub wyślij do nas zapytanie poprzez zakładkę Kontakt

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Kasety konserwacyjne EPSON

Drukarki atramentowe w procesie druku i czyszczenia głowic drukujących zużywają pewną ilość tuszu, która następnie magazynowana jest w specjalnych pojemnikach konserwacyjnych. Konieczność ich wymiany po napełnieniu sygnalizowana jest przez urządzenie. W zależności od modelu drukarki wymiana przebiega w różny sposób, niezmiennie jest to prosta czynność. Aby wymienić pojemnik na zużyty tusz należy zaopatrzyć się w nowy pojemnik i postępując zgodnie z instrukcją wymienić go na nowy. Pełną kasetę konserwującą należy zutylizować dokładnie w taki sam sposób jak pusty kartridż. Zobacz także kasety na zużyty tusz do HP.

Pojemniki na zużyty toner Epson

Tak jak w drukarkach atramentowych, również w drukarkach laserowych występują pojemniki na zużyty materiał drukujący. Nadmiar tonera wchłoniętego przez bęben magazynowana jest w specjalnie do tego przeznaczonych pojemnikach. W mniejszych drukarkach może on być zintegrowany z kasetą tonera, w większych urządzeniach stanowi osobny element. Cykl wypełniania tej części eksploatacyjnej jest krótszy, niż cykl życia drukarki i nie pokrywa się z wydajnością tonerów. O konieczności wymiany pojemnika na zużyty toner informuje nas samo urządzenie drukujące. Wymiana napełnionego pojemnika zapewnia nie tylko uzyskanie zawsze wysokiej jakości wydruków, ale także zwiększa szansę na bezawaryjne użytkowanie drukarki przez długi czas. Każdy producent drukarek oferuje szereg pojemników na toner lub tusz dedykowanych do konkretnych modeli. W ofercie sklepu MC NOVA znajdziesz szeroką ofertę pojemników do drukarek, oferujemy materiały eksploatacyjne do do HP, OCE, Epson, Canon i innych wiodących marek.

Zużyty toner do drukarki

Zużyte tonery i pojemniki na zużyty toner lub tusz to produkty niebezpieczne dla środowiska. Dlatego tego typu odpady należy oddawać do specjalistycznych punktów, które mogą poddać je recyklingowi lub zutylizować w odpowiedni sposób. Kategorycznie zakazane jest wyrzucanie zużytych części eksploatacyjnych do zwykłych koszy na śmieci.