Prosimy, aby klienci, którzy posiadali konto w starej wersji sklepu, zresetowali hasło do konta lub zarejestrowali się ponownie.
Aktualnie trwają prace nad uruchomieniem panelu B2B dla Hurtowników. Klientów hurtowych zapraszamy na ten moment do składania zapytań drogą mailową

Głowice do drukarek HP

Filters

Producent

Przeznaczenie

Format

Urządzenie wielofunkcyjne

Aktualnie pracujemy nad rozbudową nowej wersji naszego sklepu. Jeśli nie przekierowało Cię na stronę produktu, prosimy skorzystaj z naszej wyszukiwarki lub wyślij do nas zapytanie poprzez zakładkę Kontakt

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Głowice HP

Głowica drukująca odpowiada bezpośrednio za przenoszenie tuszu na papier. W drukarkach atramentowych HP zazwyczaj jest ona zintegrowana z pojemnikiem na tusz. Jest to wygodne rozwiązanie dla wszystkich drukarek domowych i biurowych zapewniające wysoką jakość wydruku i bezawaryjną pracę całego urządzenia. W ploterach marki HP jest to element wymienny podlegający zużyciu i wymianie w miarę eksploatacji.

Głowica do drukarki HP

Głowica drukująca jest najważniejszym elementem systemu atramentowego drukarki. Zasychanie, czyszczenie oraz obciążenie mechaniczne związane z eksploatacją urządzenia przyczynia się do zużycia głowicy, a tym samym obniżenia jakości druku. Skutecznym rozwiązaniem tego problemu jest  wymiana głowicy drukującej gdy tylko urządzenie nam o tym zakomunikuje. Można ją wymienić samodzielnie, wykorzystując do tego nowy produkt. Oryginalne głowice i kasety drukujące firmy HP zapewniają szybkie, efektywne drukowanie i zachwycającą jakość wydruków.

Głowica do drukarek HP

W naszej ofercie znajdziecie oryginalne głowice do ploterów z serii DesignJet oraz drukarek OfficeJet i SmartTank. Dzięki nim możecie w pełni korzystać z wysokiej jakości wydruków  oferowanych przez produkty marki HP. Oferujemy, również szeroki wybór tonerów, części zamiennych i chipów, ale również zszywki czy kasety na zużyty tusz/toner.