Filters

Producent

Przeznaczenie

Format

Urządzenie wielofunkcyjne

Aktualnie pracujemy nad rozbudową nowej wersji naszego sklepu. Jeśli nie przekierowało Cię na stronę produktu, prosimy skorzystaj z naszej wyszukiwarki lub wyślij do nas zapytanie poprzez zakładkę Kontakt

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Głowice HP

Głowica drukująca odpowiada bezpośrednio za przenoszenie tuszu na papier. W drukarkach atramentowych HP zazwyczaj jest ona zintegrowana z pojemnikiem na tusz. Jest to wygodne rozwiązanie dla wszystkich drukarek domowych i biurowych zapewniające wysoką jakość wydruku i bezawaryjną pracę całego urządzenia. W ploterach marki HP jest to element wymienny podlegający zużyciu i wymianie w miarę eksploatacji.

Głowica do drukarki HP

Głowica drukująca jest najważniejszym elementem systemu atramentowego drukarki. Zasychanie, czyszczenie oraz obciążenie mechaniczne związane z eksploatacją urządzenia przyczynia się do zużycia głowicy, a tym samym obniżenia jakości druku. Skutecznym rozwiązaniem tego problemu jest  wymiana głowicy drukującej gdy tylko urządzenie nam o tym zakomunikuje. Można ją wymienić samodzielnie, wykorzystując do tego nowy produkt. Oryginalne głowice i kasety drukujące firmy HP zapewniają szybkie, efektywne drukowanie i zachwycającą jakość wydruków.

Głowica do drukarek HP

W naszej ofercie znajdziecie oryginalne głowice do ploterów z serii DesignJet oraz drukarek OfficeJet i SmartTank. Dzięki nim możecie w pełni korzystać z wysokiej jakości wydruków  oferowanych przez produkty marki HP. Oferujemy, również szeroki wybór tonerów, części zamiennych i chipów, ale również zszywki czy kasety na zużyty tusz/toner.