Prosimy, aby klienci, którzy posiadali konto w starej wersji sklepu, zresetowali hasło do konta lub zarejestrowali się ponownie.
Aktualnie trwają prace nad uruchomieniem panelu B2B dla Hurtowników. Klientów hurtowych zapraszamy na ten moment do składania zapytań drogą mailową

Głowice do drukarek EPSON

Aktualnie pracujemy nad rozbudową nowej wersji naszego sklepu. Jeśli nie przekierowało Cię na stronę produktu, prosimy skorzystaj z naszej wyszukiwarki lub wyślij do nas zapytanie poprzez zakładkę Kontakt

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Głowice Epson

W drukarkach atramentowych głowica drukująca jest elementem niezbędnym do prawidłowej pracy. To ona przenosi krople tuszu na powierzchnię papieru kropla po kropli. Głowica drukująca jest najważniejszym elementem urządzenia odpowiedzialnym za dostarczanie atramentu do nośnika, jej stan i stopień zużycia w dużej mierze odpowiada za jakość wydruków. Pogorszenie się ich często świadczy o zaschniętym tuszu w głowicy lub jej naturalnym zużyciu postępującym w procesie użytkowania.

Głowice do drukarek EPSON

Wszystkie głowice marki Epson to głowice piezoelektryczne, gdzie w tej technologii tusz jest wypychany z komory w sposób mechaniczny za pomocą elementu ceramicznego o wysokiej trwałości. Pozwala to na dłuższą eksploatację i przekłada się na żywotność Twojego urządzenia. Głowice piezoelektryczne są bardzo trwałe, a niekiedy pojawiającym się w nich problemem jest zatkanie lub zasychanie tuszu w dyszach. Dotyczy to również głowic drukujących w technologii termicznej. Zazwyczaj zatkanie dysz ma miejsce w wyniku niewłaściwej konserwacji, nieużytkowania urządzenia przez długi czas lub użycia tuszu niskiej jakości. Jeśli dysze są zatkane, wydruk staje wyblakły, widoczne są smugi lub wydruk jest w nieoczekiwanym kolorze. Jeśli dysze są mocno zatkane, wydrukowany zostanie czysty arkusz papieru. Należy pamiętać, że próby drukowania na niesprawnej głowicy mogą prowadzić do uszkodzenia części elektronicznych, zatem jeśli urządzenie komunikuje konieczność wymiany głowicy, należy to zrobić niezwłocznie.

Głowica drukarki Epson

Głowice wymienne w urządzeniach drukujących w wyniku pracy i powstających przeciążeń ulegają zużyciu w procesie eksploatacji i wymagają okresowej wymiany. Należy pamiętać, że odpowiednie postępowanie i prawidłowa eksploatacja maksymalnie wydłuża żywotność głowic drukujących. Nasz sklep w swojej ofercie posiada szeroki wybór głowic drukujących. Znajdziesz u nas głowice drukujące HP, Oce oraz Canon. Wszystkie niezbędne produkty do drukarek dostępne w naszym sklepie to produkty najwyższej jakości. Zapraszamy do zapoznania się z całą naszą ofertą.